2020 Model ArabalarJeepYeni Araba Modelleri

2020 Jeep Wrangler Rubicon Mayıs’ta Türkiye’de Olacak

Jeep Wrangler Rubicon’un Ocak ayı itibarıyla ülkemizde ön satışa açılacağını biliyoruz. Jeep Wrangler Rubicon’a kısa sürede 5 sipariş geldi.

Yeni Wrangler, Jeep mirası ve gücünü daha sofistike ve güncel bir tasarımla birleştirerek çizgisini çağın ötesine taşıyor. İkonik yedili ızgarası, maskülen tasarım hatlarının yanında gelmiş geçmiş en yetenekli SUV unvanlı Wrangler Rubicon, 2.0 litrelik 270 HP güç ve 400 Nm tork üreten turbo beslemeli yeni benzinli motoruyla dikkat çekiyor.

Yeni Jeep Wrangler Rubicon; opsiyonel 32″ lastikler, 4×4 sistemleri, sağlam çelik karter muhafazaları, daha güçlü aks milleri, daha büyük frenlere diğer birçok özellikle daha performanslı ve eğlenceli rahat imkanı sunuyor.

Yeni Jeep Wrangler Rubicon, ParkSense Arka ve Ön Park Asistanı, Kör Nokta İzleme ve Arka Çapraz Yol Sensörü, Geri Görüş Kamerası, dört standart hava yastığı, Elektronik Devrilme Önleyici ve Denge Kontrolü (ESC) gibi güvenlik sistemi ile donatılmış.

Arazi kabiliyetini teknoloji ile birleştirirken ve kullanıcı dostu arayüz sunan araç maceraperestlerin şimdiden ilgi odağı haline geldi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu