AudiAraba Kampanyaları

2020 Mayıs Ayı Audi Servis Bakım Kampanyasını İnceleyin

3 yaş ve üzeri Audi araçları için ZUBİZU mobil uygulamasına özel Audi parçalarında, Castrol yağlarda, araç lastiklerinde, mekanik ve işçilik işlemlerinde indirim sağlanıyor.

3 ve 4 yaşındaki araçlar için işçilikte, lastikte ve yedek parçada %10, 5-7 yaşındaki araçlar için motor yağında %15, işçilik, yedek parça ve lastikte %25, 8 yaş ve üzeri Audi araçlarında ise motor yağında %20, işçilik, lastik ve yedek parçada ise %30 kampanya indirimi uygulanıyor.

Belirtilen lastik indirimi Goodyear ve Michelin marka lastiklerde geçerli olup, Continental lastiklerinde 2 yaş ve üzeri tüm Audi araç sahiplerine %16 indirim sağlanıyor.

Ayrıca plakasını ZUBİZU mobil uygulamasına kaydeden müşterilere özel Shell yakıt istasyonlarında Shell V power yakıt alımlarında 4 kat smart puan hediye ediliyor. Kampanyadan yararlanmak için plakanızın ZUBİZU uygulamasına kayıtlı olması ve Shell Smart kart sahibi olmanız gerekmektedir. Smart Puanlarınızla kampanyaya katılan Shell istasyonlarında bedava yakıt hediyesinden faydalanabilirsiniz.

Smart puan kampanyasından 30.06.2020 tarihine kadar faydalanabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu