2020 Model ArabalarFoto GaleriHaberlerPorscheYeni Araba Modelleri

2020 Porsche 911 Turbo’nun Görseli Sızdırıldı

Yeni 911 Turbo’nun kaput altı ile ilgili tahmini yorumlar, yeni jenerasyonun mevcut 3.8 litrelik düz altı silindirli motordan daha güçlü versiyonu olacağı yönünde. Turbo modellerin 600 beygir güç, Turbo S versiyonlarının da 630 bg civarı bir çıkışla geleceği tahmin ediliyor. Her iki versiyonda 8 ileri PDK şanzımanla sunulacak.

Yeni jenerasyon 911 Turbo, 4 egzoz çıkışları, modifikasyon edilmiş arka tampon ve derin yan eteklerle donatılıyor. Ayrıca otomobil casus fotoğraflarda da gördüğümüz aktif bir arka kanada sahip.

Yeni bir sekiz vitesli çift kavramalı otomatik şanzıman (Porsche-speak PDK) standart olarak geliyor. Sekizinci vitesin eklenmesi, hem hızlanmayı hem de yakıt tasarrufunu iyileştirerek daha geniş oranlarda yayılmasına izin veriyor. Altıdan sekize kadar olan vitesler aşırı hızdadır ve altıncı saatte en yüksek hıza ulaşılır. Yedi vitesli bir manuel şanzıman daha sonra sunulacak.

porsche

Porsche’nin elektrifikasyon vaadi 911 turbo da heyecan uyandıran bir diğer gelişme. Firma yetkilileri tarafından yapılan açıklamalara göre, yeni 911’in elektriklenmesi için Panamera’daki strateji izlenecek.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu