2020 Model ArabalarAraba FiyatlarıHaberlerSkoda

2020 Skoda Scala Fiyat Listesi

2020 Skoda Scala Serisi, şüphesiz bu yılın üretilmiş en kaliteli arabaları arasında gelmektedir. Volkswagen Golf’e rakip olarak üretilmiş olan araç, açıklanan özellikleri ile dünyanın gündemine oturmuştur. Pek çok kişi bu araçların çıkış tarihlerini beklemekte ve almak için sabırsızlanmaktadır. Sebebi kalitesini kontrol etmek ve anlatıldığı gibi olup olmadığını görmektir. Aracın test sürüşleri son derece başarılı geçmiştir. Ancak kullanıcı sürüşüne henüz açılmamıştır, bugüne kadar özellikleri ve açıklanacak olan fiyat listesi ile gündeme gelmiştir. Tüm özellikleri aracın başarısını ortaya koymaktadır.

2020 Model Skoda Scala

2020 Skoda Scala fiyat listesi için bugüne kadar atılmış pek çok iddia bulunmaktadır. Bazı kişiler özelliklerin fiyatı yükseltmek için bu şekilde açıklandığını öne sürmüş, aracın fiyatlarının yüksek olacağını belirtmiştir. Bazı kişiler Volkswagen’e özellikleri ile rakip olan bu aracın fiyatının düşük olacağını ve satış rekorları kıracağını öne sürmüştür. Açıklanan fiyatlar çok düşük değildir, ancak özellikler ile karşılaştırıldığında diğer araçlara kıyasla daha ucuz kalmaktadır. Açıklanan fiyat listesi araçların cep yakmayacak düzeyde olduğunu göstermiştir. Ancak yine de her bütçeye hitap etmediğini ve bazılarının bütçesini zorlayabileceğini hatırlatmak gerekmektedir.

Skoda scala

Golf ile benzerliği ile konuşulan aracın açıklanan fiyat listesi, aylardır beklenmektedir. Araçların özellikleri arttıkça fiyatları yükselir. Kişi kendi ve bütçesi için en uygun aracı seçebilecektir. En düşük araç ile en yüksek araç arasında oynayan fiyat aralığı neredeyse 50 bin TL’dir. Bu fark belirleyici olabilir. Pek çok aile aradaki farkı kapatabilecek güçte değildir.

 

2020 Skoda Scala muhteşem bir arabadır. En ucuz modeli dahi çok ilgi görecektir ve piyasadaki pek çok arabaya kıyasla çok daha kalitelidir. Firma çok ciddi garantiler sunmaktadır ve Türkiye’ye gelir gelmez yüzlerce alıcı bulacaktır. Gelen ilk arabalarin yüzde doksanının ilk günlerde satılacağı tahmin edilmektedir. Zamanla satışlar daha çok yükselecektir. Öngörülen odur ki, araç zamanla Volkswagen Golf’u geçebilir.

İşte bu yıl üretilen 2020 Skoda Scala Fiyat Listesi;

1.0 TSI 115 PS DSG Elite189.900 TL
1.0 TSI 115 PS DSG Premium199.900 TL
1.5 TSI ACT 150 PS DSG Premium 230.400 TL
1.6 TDI SCR 115 PS DSG Premium 238.400 TL

 

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı