2021 Model ArabalarHaberler

2021 Audi A3 Sedan Ortaya Çıktı

2021 yılının yine en çok beklenen araçları arasında yerini alan 2021 Audi A3 Sedan, muhteşem tasarımı ve efsane özellikleri ile alıcıları ile buluşmayı beklemektedir. Araç ile ilgili ilk görsellere dev resim dergisinde ulaşıldı. Audi araçları çok seven, ancak daha çok spor araçlardan hoşlanan kişilerin oldukça dikkat etmeleri gereken noktaya göre, araç daha sportif, daha aktif ve daha teknolojik üretildi. Lüks araç kelimesinin hakkını verecek olan araba, çok kaliteli ve pek çok araca kıyasla çok çok daha güvenli.

 

Yeni yayınlanan resim galerisinden anlaşıldığına göre, aracın tüm iç ve dış resimleri gösteriliyor. Aracın şık tasarımı, araca olan ilginin artmasını sağlamış durumda. Yine sayılı olarak üretilmesi planlanan araçlar arasında yer alıyor ancak çıkana kadar bazı kararlarda değişikliğe gidilebileceğini açıklamakta fayda var. 2021 yılında çıkması planlanan araç için, muhteşem bir ön talep mevcut. Araçlar ortaya çıktıktan sonra, kısa bir süre içerisinde tükenecek gibi görünüyor.

2021 Audi A3

Yeni 2021 Audi A3 

Aracın en büyük özelliklerinden bir tanesi, kullanan kişilerin Audi A3 Sedan otomobilleri Matrix LED Farlar ve spor dijital gündüz farları ile daha akıllı bir hale getirebiliyor olmaları. İç mekana bakıldığında, aracın Audi A3 Sportback ile aynı konsola sahip olduğu görülüyor. Alüminyum ya da karbon yüzeyler, siyah kontrol paneli, kapı kolları ve küçük vites değiştirici ile aracın bir hayli dikkat çektiği ve sevenlerinin ona olan ilgisini arttırdığı bir gerçek. Uygulanan bir diğer ilk, aracın giriş seviyesi döşemelerinin geri dönüştürülmüş pet şişelerden yapılmış olması. Bu durum çevre dostu kişilerin de araç ile ilgilenmesini sağlıyor. Kontrast renkte gelen döşemeler, yolcular için daha geniş alan sunuyor. Selefiden çok daha uzun ve büyük ancak aracın bagaj kapasitesi yine 425 metre ile sınırlı tutulmuş gibi görünüyor.

 

Sayılacak daha pek çok özelliği ile kullanıcıları için hazırlanan araç hakkında verilecek olan bilgiler, zamanla daha da artış gösterecek gibi duruyor. Yalnızca resim sergisinden alınan bilgilere göre hazırlanmış kısa rapor, aracın mükemmel olacağının işaretlerini veriyor gibi görünüyor.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı