2021 Model ArabalarBMWHaberlerYeni Araba Modelleri

2021 BMW 4 Serisi Gran Coupe Tanıtıldı

2021 BMW 4 serisi Gran Coupe modeli Türkiye pazarına girdi. Üstün BMW teknolojisiyle tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başaran bu araç, diğer model seçeneklerine göre taşıdığı farklı özelliklerle de ilk tercihler arasında yer almayı başarıyor.

2021 Gran Coupe modelinde daha dinamik ve sportif bir hava yakalamayı amaçlayan BMW, bunu yakalamış gibi görünüyor. Özellikle Türkiye’deki BMW severlerin ilk tercihleri arasında yer alacak olan bu araç, farklı donanım özelliklerini de bünyesinde barındırıyor. Yeni BMW Gran Coupe, tanıtıldığı ilk günden itibaren birçok otomobil tutkununun gözdesi haline çoktan geldi…

2021 BMW 4 Serisi Gran Coupe Özellikleri

2021 BMW Gran Coupe, özellikleriyle de tüm araç severlerin dikkatlerini çekmeyi başarıyor. Dış tasarımdan donanıma kadar birçok farklı özelliği bulunan Gran Coupe, çok sayıda otomobil tutkununun ilk tercihi arasında yer alıyor.

Diğer modellere göre teknoloji açısından avantajlar yaratan bu araçta, dış tasarımda da oldukça değişiklikler bulunuyor. Izgara tasarımını farklılaştıran BMW 18’’ jant, led farlar ve çerçevesiz camlar ile aracın her yerde dikkat çekmesine olanak sağlıyor.

Ayrıca 2021 model Gran Coupe, eski modellere göre daha geniş bir hacmi de kullanıcılarına sunuyor. Donanım olarak 100 km hıza 6.2 saniyede çıkan bu modelin 184hp ve 300 tork motor gücü bulunuyor. Ayrıca Gran Coupe modelinde M serisi seçeneği de yer alıyor.

2021 BMW 4 Serisi Gran Coupe Fiyatları

BMW 4 serisi 2021 Gran Coupe, yüksek donanım özellikleri, teknolojik araç ekipmanları ve şık tasarımıyla tüm dikkatleri üzerine çekiyor. Tanıtıldığı ilk andan itibaren otomobil ve hız tutkunlarını heyecanlandıran bu aracın fiyatları da seçeneklerine göre değişiklik gösteriyor.

Farklı model ve paket seçenekleri bulunan 2021 Gran Coupe, minimum fiyatları 500.000₺ üzerinden başlıyor. Aracın M paketinde fiyatlar daha da yükselirken fiyatlar özellikler doğrultusunda değişiklik gösteriyor. BMW severler tarafından ilk tercihler arasında yer alan 2021 BMW Gran Coupe, markanın istediği satış rakamlarına ulaşacak gibi görünüyor. Aracın farklı renk ve motor seçenekleri de kullanıcılara marka tarafından sunuluyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu