BMWHaberlerYeni Araba Modelleri

2021 BMW iNext Elektrikli Model Kendine Hayran Bırakacak

2021 BMW iNext elektrikli modelinin üretim çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Model çıktığında hem tasarım hem de performans olarak adeta parmak ısırtacak.

Alman otomotiv devi BMW’nin elektrikli otomobil üretimi planları arasında yer alan 2021 BMW iNext modelinin üretim ve tasarım çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. 2021 yılında üretim bandına girmesi öngörülen bu modelin performansının yanı sıra tasarımının da bir hayli iyi olması bekleniyor.

Alman basınında bu model ile ilgili çıkan haberlere göre Yeni BMW iNext modeli 700 km elektrikli sürüş mesafesine sahip olacak. Elektrikli araçların sürüş menzillerini göz önünde bulundurduğumuzda bu menzil mesafesinin oldukça iyi olduğu söylenebilir. Ancak bu model ile ilgili ortaya atılan başka haberlere göre 2021 BMW iNext 550 km elektrikli sürüş mesafesine sahip bir elektrikli motor ile BMW müşterilerinin beğenisine sunulacak.

BMW Geçen Sene Açıklama Yapmıştı

Alman otomobil üreticisi BMW, bu yeni elektrikli modeli ile ilgili geçtiğimiz yıl bir açıklama yapmıştı. BMW tarafından yapılan bu açıklamaya göre Yeni iNext modelinin tanıtımı 500 km menzil ile yapılacak. Ancak yollara çıkmasına daha çok olan bu modelin yeni teknolojilerin eklenmesi ile birlikte sürüş mesafesinin 700 km kadar olmasa da 550-600 km civarında olması sürpriz olmayacaktır. Bu performans şirketin elektrikli otomobil modelleri serisi için oldukça iyi bir başlangıç olabilir. Bakalım bu model ile ilgili hangi gelişmeler yaşanacak hep birlikte bekleyip göreceğiz.

 

DİĞER BMW HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu