2021 Model ArabalarAraba FiyatlarıBMWHaberler

2021 BMW X7 Fiyatı ve Dark Shadow Edition Özellikleri Açıklandı

2021 yılında satışa sunulması planlanan 2021 BMW X7 Dark Shadow Edition daha şimdiden ilgilenen müşterilerini heyecanlandırıyor. Dünya genelinde yalnızca 500 adet üretilmesi planlanan araç, büyük ilgi gören modeller arasında yer alıyor. Daha şimdiden ön sipariş vererek yerlerini ayırtanlar mevcut. Son teknoloji özellikleri ile muhteşem bir araç olması planlanan BMW X7 Dark Shadow Edition, Frozen Artic Grey rengi ile geliyor ve bu renk daha önce hiçbir BMW modelinde kullanılmamış olan bir renk.

2021 BMW X7 Fiyatı ve Dark Shadow Edition

Aracın zarif tasarımı ve muhteşem görünümü, her halükarda ben buradayım diye bağırmasına yardımcı olacak olsa da, ayna kapakları, b ve c sütunları, egzoz borusu ve böbre ızgaraları üzerinde kullanılacak olan parlak siyah işlemeler aracın muhteşem bir görüntüye sahip olmasına yardımcı olacak cinsten. Farklı görüntüsü aracın her açıdan BMW X7 serisine ait olduğunu gösterecek. Bunun dışında yalnızca maddi kuvveti yeterli olanların ve şanslıların satın alabileceği araç, büyük bir ilgi ile bekleniyor.

 

Kabinde ve M modellerinde kullanılan direksiyon simidinin deri olması planlanıyor. Tam deri döşemeleri üzerinde gece mavisi ve siyah dikişleri de olacak. Son olarak tavanda kullanılan Alcantara kumaş ile, araç Dark Shadow adının hakkını verecek.

BMW X7 2021

Son olarak bu modellerin M50i modellerine dayandığı konuşulanlar arasında. Yeni araçlar, 4.4 litrelik motoru, 523 HP gücünde ve 750 nm tork üretilebiliyor. Araçların birkaç tanesinin Türkiye’ye satılıp satılmayacağı hakkında henüz bir bilgilendirme yok. Ancak Türkler tahlileri varsa aracı Amerika’dan alıp getirtme lüksüne sahip. Araç muhtemelen uzun bir süre beklenilir ancak kişinin beklediğine de değecektir. Tüm özellikleri ile yüzde yüz koruma kapasitesi olan bu araç, geçtiği güvenlik testlerinde bugüne kadar alınmış en iyi sonuçlardan birine sahip olmayı başarmıştır. Sadece fotoğraflarına bakan kişilerin dahi hayran kalacakları araçta, yetişkin, çocuk ve yaya güvenlikleri çok yüksek derecelendirilmiştir. Aracın fiyatının Amerika’da 120 bin dolara mal edileceği söylenmiştir. Türkiye’de satılıp satılmayacağı belli olmadığı için, herhangi bir fiyat bilgisine rastlanmamıştır. Sonuçlar netleştiği takdirde konu hakkında bilgi alınabilecektir.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı