Araba KampanyalarıDaciaHaberler

2021 Dacia Temmuz Kampanyası

2021 Dacia Temmuz kampanyası sayesinde Türkiye’deki araç severler yeni model Dacia markar araçları daha kolay bir şekilde satın alabiliyor. Birbirinden farklı kampanya seçeneklerini otomobil tutkunlarına sunmakta olan Dacia, son olarak Temmuz ayı kampanyası ile herkesi otomobil sahibi yapmayı planlıyor.

Kalite, uygun fiyat ve yüksek performansın bir araya geldiği Dacia marka otomobiller, Temmuz ayında uygulanacak olan kampanyalara sayesinde daha da uygun fiyata gelebiliyor. Ayrıca düşük faiz ve vadeli kredi seçenekleri de Türkiye’deki araç severlerin oldukça kolay bir şekilde 2021 Dacia modellerinden birini almalarına olanak sağlıyor.

Peki Dacia Temmuz kampanyası hangi araçlarda geçerli? Dacia kampanyası ne kadar devam edecek? Yenilenen fiyat listesi ne? Tüm bu soruların cevapları ve daha fazlası için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

2021 Dacia Temmuz Kampanyası Hangi Araçlarda Geçerli?

2021 Dacia Temmuz kampanyası, sadece bir araç için geçerli sayılıyor. 2021 Duster modelinde uygulanacak olan kampanya, farklı indirim seçeneklerini de araç severlere sunuyor.

Dacia Türkiye tarafından yaz mevsiminin başında açıklanan Temmuz ayı kampanyası, bu ay sonuna kadar devam ediyor. Özellikle bayrama kadar araç satın almak ve bayrama otomobil sahibi olarak girmek isteyen kişilerin tercih edeceği birçok indirim yine Daica modelinde bulunuyor. İşte Kampanya Detayları…

2021 Dacia Temmuz Kampanyası Detayları

2021 Dacia Duster modelinde uygulanacak olan kampanya öncelik olarak kredi seçeneğiyle başlıyor. Duster modelini kredi yoluyla satın alacak araç sahiplerinin ilk kredi ödemeleri 2022 Ocak ayına kadar erteleniyor.

Bu kampanyanın yanı sıra 1500 TL tutarında akaryakıt hediyesi de yine Dacia Türkiye tarafından sunuluyor. Bununla da sınırlı kalmayan Dacia 1000 TL tutarında kasko hediyesini de araç severlere sunuyor.

Araçlarının uygun fiyatlı olmasının yanı sıra yaptığı kampanyalarla da herkesin araç sahibi olmasına olanak sağlayan marka, bu kampanya ile satış rakamlarını arttırmayı da hedefliyor. 2021 Dacia Temmuz kampanyasına dahil olan Dacia Duster fiyatları, 193.000₺ ile başlıyor ve 300.000 Türk Lirasına kadar yükselebiliyor. Bu fiyat aralıklarında farklı motor ve paket seçenekleri de otomobil satın almak isteyen kişilere sunuluyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu