Araba KampanyalarıFordHaberler

2021 Ford Transit Minibüs Kampanyası

2021 Ford Transit minibüs kampanyası başladı… Türkiye’deki otomobil sektöründe en güçlü markalar arasında yer alan Ford, sadece şahsi araçlarda yaptığı kampanyalar ile değil aynı zamanda ticari araçlarda yaptığı indirimlerle de gündeme geliyor.

Bu indirimler arasında 2021 Ford Transit de yer alıyor. Ticari transit ve minibüs araçlar arasında ön plana çıkmayı başaran Ford markası, yaptığı indirimler ile daha fazla kişinin araç sahibi olmasına olanak sağlıyor.

Ayrıca yine Ford Türkiye tarafından duyurulan kampanya doğrultusunda kredi imkanları ve nakit indirimleri de sağlanabiliyor. Yüksek kapasiteye sahip olan Ford Transit minibüs, yaz kampanyaları ve indirimleri sayesinde çok sayıda araç sever ile buluşacak gibi duruyor.

2021 Ford Transit Minibüs Özellikleri

Yeni Ford Transit minibüs, bünyesinde barındırdığı özellikler sayesinde her yolcunun daha konforlu bir şekilde seyahat etmesine olanak sağlıyor. Birinci sınıf dış ve iç tasarıma sahip olan bu araç modeli, hem yolcuların hem de sürücülerin daha konforlu bir yolculuk yapması adına her özelliği bünyesinde barındırıyor.

Motor gücüyle ve kalitesiyle kendini kanıtlamış olan 2021 Ford Transit, üzerinde bulundurduğu yeni nesil teknolojiler sayesinde sürücülerin işini de fazlasıyla kolaylaştırıyor. Park sistemleri ve diğer teknolojik yenilikler sayesinde araç oldukça kolay bir şekilde kullanılabiliyor. Ticari araçlar arasında yerini alan 2021 Ford Transit Minibüs, yüksek kapasitesiyle çok sayıda yolcu taşımaya da olanak sağlıyor.

2021 Ford Transit Kampanyaları

2021 Ford Transit kampanyaları, ticari araç satın almak isteyen kişileri fazlasıyla heyecanlandıracak düzeyde… Birbirinden farklı kampanyaları birleştiren Ford Türkiye, bu indirimler dahilinde yüksek satış rakamlarına ulaşmayı hedefliyor.

100.000 TL kredi imkanını araç severlere sunan Ford, 12 ay vade seçeneğiyle kolay ödeme olanağı da sağlıyor. Ayrıca bununla da yeterli kalmayarak 100.000 TL kredileriniz sadece %0,49 faizle geri ödeniyor.

Yeni 2021 Ford Transit minibüs modelinin fiyatları ise 280.000₺ ile 400.000₺ arasında değişiklik gösteriyor. Farklı seçenekleri araç severlere sunmakta olan Ford Türkiye, transit modeliyle ticari araç satın almak isteyen kişilerin ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılayacak gibi duruyor…

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu