Araba FiyatlarıGündemHaberlerHibrit OtomobillerHondaTeknolojiYeni Araba Modelleri

2021 Honda Civic Tanıtımı Yapıldı – Fiyatları İnceleyin

2021 Honda Civic, C segmenti otomobil denildiğinde ilk akla gelen ve satış rakamları olarak bakıldığında da bu durumu kanıtlayan bir model.

Japon otomotiv markası Honda’nın lokomotif modeli olarak konumlandırdığı Civic, 2021 yılı itibari ile yeni yüzünü sevenleri ile paylaştı.

2021 Honda Civic Amerikan pazarında Sedan modeli ile 2021 yılının ilk çeyreğinde satışa sunulacak. Daha sonra Hatchback, Sİ, Type-R modelleri gelecek.

2022 Honda Civic Sedan Çıkıyor – Mevcut Civic Fiyatlarını Öğrenin

Ülkemizde en çok talep gören otomobil sınıfı C segmenti olarak karşımıza çıkıyor. Astra, Golf, Focus, Leon, Egea modelleri en yakın rakipler ve pazar payı olarak oldukça yüksek satış rakamlarına sahipler.

Honda Civic üst sıralara tırmanabilmek için bu rekabette pazar payıya ortak olmaya çalışacak.

 

karoser yapısı büyütülmüş olan model ön tasarımda bumerang formunda görünüyor. Led gündüz farları ile süslenmiş. Sportiflik daha oturaklı ve basit bir tasarım diline kavuşmuş.

Civic Ruhu

Civic daha premium bir otomobil ile bu tasarım oldukça güzel olmuş. Arka tasarımda ise, Japon araç hissini yaşatmayı başaran model yine sade hatlarıyla oldukça etkileyici görünüyor.

Özellikle “C sütunu göçmesi” fiyaskosundan sonra oldukça kan kaybeden Civic, bu modeli ile yeniden trend olma sürecine girecek gibi duruyor.

Güvenlik geliştirmeleriyle Honda mühendisleri çok başarılı bir iş çıkartmışlar. Civic eski cazibesini ve formunu yeniden kazanmak için her jesti kullanıyor. Araçta klasik ve sportif dinamikler birlikte öne çıkarken yeni teknolojilerde öne çıkıyor.

Lansman rengi olarak kullanılan turuncu renk çok yakışmış ve siyah tampon eklentileri ile kullanılan siyah jantlar, harika bir kombinasyon olmuş diyebiliriz. Yatay kullanılan arka far grubu aracı daha büyük ve oturaklı göstermiş.

İç Mekanda kokpit sade ve kaliteli bir şekilde işlenmiş. Zarif tasarlanmış iç mekanda piano black detaylar var. Eşya gözünün bol olduğunu söyleyebiliriz.

ModelŞanzımanYakıtFiyat
Honda Civic Sedan 1.5 EleganceDüzBenzin
Honda Civic Sedan 1.5 EleganceOtomatikBenzin297.000
Honda Civic Sedan 1.5 Excusitive+OtomatikBenzin316.500
Honda Civic Sedan 1.5L Elegance Güvenlik PaketiDüzBenzin
Honda Civic Sedan 1.5L Elegance Güvenlik PaketiOtomatikBenzin
Honda Civic Sedan 1.5L Executive+ Prestij PaketiDüzBenzin
Honda Civic Sedan 1.5L Executive+ Prestij PaketiOtomatikBenzin
Honda Civic Sedan 1.6 DreamDüzBenzin
Honda Civic Sedan 1.6 EleganceOtomatikBenzin231.200
Honda Civic Sedan 1.6 Elegance EcoOtomatikLPG282.800
Honda Civic Sedan 1.6 Excusitive EcoOtomatikLPG296.600
Honda Civic Sedan 1.6L i-DTEC Elegance DizelOtomatikDizel
Honda Civic Sedan 1.6L i-DTEC Excusitive+ DizelOtomatikDizel

Fiyatları ile ilgili bir bilgi olmasa da, temenniniz ülkemize geldiğinde vergi sisteminin ve araç piyasalarının çok daha makul seviyelerde olmasından yana…

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu