2020 Model ArabalarHaberlerInfinitiYeni Araba Modelleri

2021 Infiniti QX80 – Daha Akıllı Bir Sistemle Geliyor – Yeni Teknolojiyi İnceleyin

2021 Infiniti QX80 ile alıcılar Luxe, Premium Select ve Sensory donanım seviyelerinden birisini tercih edebiliyor. SRVM sistemi ise tüm donanım seviyelerinde bulunuyor.

2021 İnfiniti QX80

Geniş 9.6 inç ekran, yüksek çözünürlüklü kamera ve LED Flicker Mitigation teknolojisi sayesinde, SRVM sistemi sürücülere direksiyon arkasında daha fazla iç rahatlığı sağlıyor. Bu teknoloji ilk olarak 2018’de QX80’nin kapsamlı güncellemesinde sunulmuştu ve şu an ikinci nesilde.

2021 İnfiniti QX80

Giriş seviyesi Luxe versiyonu standart olarak geniş bir dizi sürüş yardım teknolojisiyle geliyor. Kör Nokta Müdahalesi, Şeritten Ayrılma Önleme, Mesafe Kontrol Asistanı, Arka Koltuk Emniyet Kemeri Hatırlatıcısı ve güncellenmiş Akıllı Seyir Kontrol Sistemi özelliklerini görüyoruz.

Apple CarPlay ve Android Auto da sunuluyor.

Fiyatlar ise 69.059 dolar’dan başlayıp, dört çekişli versiyonda 72.150 dolar’a kadar çıkacak.

2021 İnfiniti QX80
2021 Infiniti QX80 yeni neslin Premium Select versiyonunu seçtiğinizde, yan ayna kapakları, ön panjur, çamurluklar ve bagaj kapağındaki şeritte koyu krom ve siyah detayları görüyoruz.

Bu model aynı zamanda 22 inç alaşım jantlar ile sunuluyor. İç mekanda ise Graphite, Truffle Brown, Sahara Stone ya da Matte Brown renkleri tercih edilebiliyor.

Bentley Bacalar Lüksü ve Performansı Birlikte Sunuyor

2021 İnfiniti QX80

En üst donanım seviyesi Sensory’de kareli yarı anilin deri koltuklar ve Charcoal Burl detayların yanı sıra yeni grafit triko tavan döşemesi geliyor. Bunun yanında 22 inç jantlar, krom ayna kapakları ve standart Hidrolik Gövde Hareketi Kontrol Sistemi sunuluyor.

Bazı özelliklere yakından bakalım

İnifinity’de Apple CarPlay® Entegrasyonu ile sürüş sırasında akıllı sesli kontrol sayesinde keyifli sürüş yapabilirsiniz. Elleri kullanmadan arama yapmaya, mesaj göndermeye, Maps’e erişmeye ve müzikleri açmaya olanak sağlıyor.

Mesafe Algılamada Devrim

Bu sistem sayesinde öndeki aracın hızını ve mesafesini göreceli algılamakla kalmıyor, bir önceki aracın önünde seyahat eden aracın da göreceli hızını ve mesafesini algılayarak güvenliği en üste çıkartıyor.

Hidrolik Gövde Kontrolü

Hidrolik Gövde Hareket Kontrol sistemi devrim niteliğinde geliyor. Sürücü daha hassas bir sürüşle virajları böylece daha sağlam alıyor.

2020 INFINITI QX802020 INFINITI QX80
66,750 dolar91,450 dolar

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu