2021 Model ArabalarHaberlerJeep

2021 Jeep Wrangler 4xe -Sınıfının Eşsiz Modeli Olacak – Özellikleri Hemen İncele

2021 Jeep Wrangler 4xe Hybrid ve eSave sürüş modları ile geliyor. eSave mod pil gücünü daha sonraki kullanımlar için koruyor. Model ayrıca tek pedallı sürüşü destekler nitelikte. 

Modelde plug-in hibrit SUV 2.0 litre turboşarjlı motor ve iki elektrikli motorla bulunuyor. 17 kWh lityum iyon pil ile destekleniyorlar. Bu piller arka koltuğunda altında yer alıyor. Bu motor tiplerinin Renegade 4xe ve Compass 4xe modellerinde de kullanıldığını hatırlatalım.

2021 Jeep Wrangler 4xe

Pile gelecek olursak tam şarj ile 4×4 tam 40 km elektrikli sürüş menzili kazanacak. Sürüş modu butonundan elektrikli sürüşe geçilebilecek.

Doğa ile daha çok iç içe olan model sessiz elektrik gücü ile çevredeki görüntüleri ve sesleri minimuma indiriyor.

Yeni yollarda off-road macerasını yakalamak ya da tamamen elektrik gücüyle şehirde dolaşmak isteyenler için Wrangler 4xe bir üreticinin tahmini 50 MPGe dereceyle hazır halde!

2021 Jeep Wrangler 4xe

Tam on renk seçeneğiyle satışa sunulacak olan Jeep Wrangler dış cephesinde Electric Blue detayları görüyoruz. İç mekanda gösterge paneli ve multimedya menüleri yenilenmiş. Electric Blue dikişleri dikkat çekici hale getirilmiş.

Jeep Wrangler Almanya’da En İyi SUV ve Arazi Aracı Seçildi – Satış Fiyatını Öğrenin

2021 Jeep Wrangler 4xe ABD, Avrupa ve Çin piyasasında önce görülecek. Üç versiyonla çıkacak: 4xe, Sahara 4xe ve Rubicon 4xe.

4xe ve Sahara 4xe standart dört çekişli sürüş sistemi ile gelecek. Sınırlı kaydırmalı diferansiyel, sabit akslar, iki vitesli ara şanzıman ile bütünleşecek.

ModelTahmini Fiyat
2021 4xe32 Bin Dolar

Rubicon’da 4xe modelinde ise Rock-Trac sistemi,  daha iyi off-road performansı için elektronik devre dışı bırakılabilir denge çubuğu ve elektrikli ön ve arka aks kilitleri ekleneceğini belirtelim.

2021 Jeep Wrangler 4xe

Motor performansına bakacak olursak 375 hp (380 PS / 280 kW) güç çıkışı ve 637 Nm tork değerine sahip. Yeni Wrangler 4xe’in 3.0 litre V6 dizel versiyondan çok daha vahşi ve güçlü bir modeli göreceğiz demek oluyor bu da.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu