2021 Model ArabalarKiaYeni Araba Modelleri

2021 Kia Stinger Çıkıyor – Yeni Kia Detaylarla Yüzünü Göstermeye Başladı

2021 Kia Stinger Çıkıyor. İç mekandaki değişiklerle başlayalım.

İç mekanda yeni 8.0 inç dokunmatik ekran önceki 7.0 inç ekranın yerini alıyor. Opsiyonel olarak 10.25 inç ekranda tercih edilebilecek. Ekranlarda standart Apple CarPlay ve Android Auto özelliği bulunuyor.

Standart 3.5 inç siyah beyaz TFT gösterge paneli değişiyor. Yerine 4.2 inç renkli LCD ekrana bırakıyor. Tam dijital 7.0 inç gösterge paneli ise isteyen müşterilerce tercih edilebilecek.

Kia Stinger bu yılın üçüncü çeyreğinde önce Güney Kore’de satışa çıkacak. Daha sonra tüm dünyaya açılacak.

Motor seçenekleriyle de yeniliğin zirvesinde yer alıyor. 

Stinger gelişmiş 3.3 litre T-Gdi V6 motorla gelecek.

Güç çıkışı ise 368 hp (373 PS) olacak ve yeni Elektronik Değişken Egzoz Valfi sistemi Sport modunda kükrerken Eco ya da Comfort modlarında oldukça sessiz çalışıyor.

2021 Kia Stinger Çıkıyor. Çift turbo V6 motora sekiz vitesli otomatik şanzıman bu çıkışa eşlik ediyor. Kia Stinger’ın “gran turismo” kişiliğine uyan bir şanzımanla geleceğini vurguluyor.

Stinger’in Uzaktan Motor Başlatma (Remote Engine Start) gibi “bağlantılı otomobil” özelliği bulunuyor. Koltuk ısıtması ve havalandırma fonksiyonları da uzaktan başlatılabilecek.

Kia Ağustos Kampanyası – Kia Yaz Sıcaklarında Serinleten Kampanya Yaptı

Eski sürüş yardım özelliklerinin yanı sıra 2021 Stinger şimdi Güvenli Çıkış Uyarısı, daha geniş açılı Kör Nokta Monitörü, Şerit Takip Asistanı, Otoyol Sürüş Asistanı ve Arka Yolcu Uyarısı ile geliyor.

Yeni farlar ve arka lambalarda olacak. İki yeni 18 ve 19 inç jant tasarımı ile iki yeni dış cephe paketi de sunuluyor.

Dark Package parlak siyah difüzör çevreleri, siyah Stinger logosu gibi detaylarla gelirken, Black Package ise 19 inç mat siyah jantlar, yeni bagaj kapağı rüzgarlığı, karartılmış ayna kapakları ve siyah yan çamurluk detayları gibi özelliklere sahip.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu