Mercedes

2021 Mercedes S Class Kokpiti Tanıtıldı

Merakla beklenen modellerin başında gelen 2021 Mercedes S Class kokpiti tanıtıldı. Özellikle konfor ve performans anlamında oldukça iddialı olan 2021 Mercedes S Class, bu anlamda rakiplerini oldukça geride bırakıyor. Durum böyle olunca 2021 yılında en çok tercih edilen otomobillerin başında 2021 Mercedes S Class modelinin geleceği düşünülüyor. Dış tasarımda köklü değişiklikler olmasa da, iç tasarımda oldukça radikal değişikliklere giden Mercedes, tasarım anlamında oldukça iddialı. 2021 senesinde çıkacak yeni model için ise şu anda herkes beklemede. İç tasarımının yanı sıra teknik özellikler bakımından da geliştirilen yeni S Class serisi performans anlamında oldukça büyüleyici. Gerek performans gerek ise tasarım konusunda herkesi tatmin edecek olan otomobilimiz 2021 senesinde yollarda olacak.

2021 Mercedes S Class Modelinde Ne Gibi Değişiklikler Oldu

Yukarıda da belirttiğimiz gibi yeni S Class modelinde özellikle tasarım anlamında radikal değişikliklere gidildi. İçeriğinde bulunan sesli asistan daha da geliştirilerek, sesli asistanın yüzde yüz verime ulaşması sağlandı. Bunun yanında koltuk arkalarına yerleştirilen son kalite televizyonlarla da kişiler kaliteli bir film/dizi deneyimi yaşayabilecek. İç tasarım konusunda özellikle sadeliği seçen Mercedes, tasarım konusunda tam puan aldı diyebiliriz. Yapılan tasarımlara göre araç içerisinde bulunan kullanılabilecek alanlar da bir hayli geniş diyebiliriz. Bu anlamda bagaj dahil arabanın içi diğer modellere göre daha geniş tasarlandı. Bu da geniş aileler için altın değerinde bir değişiklik desek yanlış olmaz.

S Class Serisi Ne Zaman Yollarda Olacak

S Class serisi 2021 senesinde yollarda olacak. Lakin, 2021 senesinin hangi ayında satışa çıkarılacağı şu anlık merak konusu. Daha tanıtımının da yapılmaması baz alınınca; aracın ne zaman yollarda olacağı şu anlık belli değil. Aracın tanıtımı için de önümüzdeki haftalarda bir tarih verilmesi planlanıyor.

Mercedes S Class Fiyatları

Aracın daha tanıtımının yapılmamasından mütevellit şu anlık yeni Mercedes S Class modelinin fiyatlandırılması da yapılmadı. Araç fiyatının bilgilendirilmesinin ise tanıtımda yapılacağı söylendi. Elimizde net bilgiler olmasa da Türkiye içerisinde aracın biraz cep yakacağı daha şimdiden belli oluyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu