HaberlerRenault

2021 Renault Express Özellikleri ve Güncel Fiyatları Ne Durumda?

2021 Renault Express modeli, Kangoo ailesinin sevilen versiyonları arasında bulunuyor. Kangoo ailesinin diğer versiyonları ile benzer teknik özelliklere sahip olan bu model, 27 Eylül itibarıyla satışa sunuluyor. Lansmana özel bir kampanya doğrultusunda kullanıcılara sunulacak olan 2021 Renault Express modeli, aynı zamanda 10 bin TL tutarındaki indirim ile kullanıcılarına merhaba diyor.

2021 Renault Express Özellikleri

Yeni Express Combi ve Express Van olarak iki versiyon ile sunulan modelden Combi versiyonunda toplam olarak 4 tam boy koltuk ile geniş bir iç alan olanağı bulunuyor. Tek parça halinde tamamıyla katlanarak ek kargo alanı sağlayan arka koltuklara da sahip olan bu modelin yeni iç tasarımı, özellikle ailelere uygun çözümler sunuyor. Aracın iki arka koltuğunda birer ISOFIX bağlantı noktası yer alıyor. Aynı zamanda bu araca iki çocuk oto koltuğu monte edilebiliyor.

Modelin gelişmiş bir işlevsellik sunan diğer versiyonu yeni Express Van, 4.39 m uzunluğa sahip. 1,91 m yükleme uzunluğuna da sahip olan bu modeldeki dizel motor, 650 kg ağırlığa kadar yük taşıma kapasitesi bulunduruyor. Ortalama 48 litre depolama alanı ile 3,3 metreküp kargo hacmiyle ihtiyaçları karşılayan otomobilde 1,91 metre araç uzunluğu bulunuyor.

Güvenli ve kolay yüklemeleri gerçekleştirebilme amacıyla üretilen Express Van’da; yerde altı, yanlarda dört adet kanca ve yükleme bölümü aydınlatması bulunuyor. Aynı zamanda araçta 3 düğmeli sustalı anahtar ile uzak noktadan kapı açma ve kilitleme imkanı sunuluyor.

Sürüş Güvenliği En Ön Planda Tutuluyor

Kangoo ailesinin tüm modellerinde sürüş güvenliğini ön planda tutan yeni sürüş destek sistemleri bulunuyor. 2021 Express modelindeki toplam 6 hava yastığı ile gelişmiş güvenlik seviyesini sunan Renault, aynı zamanda ESC özelliğini de araçlarında bulunduruyor.

2021 Renault Express Fiyat Listesi

800 litre bagaj hacim kapasitesi ile sınıfın en geniş bagaj hacmine sahip Express Van versiyonu 159.900 TL’den başlayan fiyatlar ile sunulurken Combi versiyonu ise 182 bin TL’den başlayan fiyatlar ile satışa sunuluyor.

Renault Express 2021 fiyat listesi şu şekilde;

  • Express Van Joy 1.5 dCi 95 hp 159.900 TL
  • Express Combi Joy 1.5 dCi 95 hp 182.900 TL
  • Express Combi Touch 1.5 dCi 95 hp 187.900 TL

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu