HaberlerAraba KampanyalarıRenault

2021 Renault Temmuz 0 Faiz Kampanyaları Başladı

2021 Renault Temmuz 0 faiz kampanyası, Renault marka otomobil satın almak isteyen araç severlerin merakla beklediği kampanyalar arasında yerini alıyor. Uzun süredir otomobil piyasasında var olan ve Türkiye’deki en güçlü otomobil markaları arasında yerini alan Renault, herkesin araç sahibi olabilmesi adına birçok kampanya düzenliyor.

2021 Renault Temmuz ayı 0 faiz kampanyası da bu kampanyalar içerisinde yerini alıyor. Özellikle bayramdan önce araç satın almak isteyen otomobil tutkunlarının tercih edebileceği bu kampanya, çok sayıda farklı araç için geçerli… 2021 model Renault marka araçlarda geçerli olacak 0 faizli kredi kampanyasının yanı sıra bazı araçlarda indirimler de meydana gelebiliyor.

2021 Renault Temmuz Kampanyası Hangi Araçlarda Geçerli?

2021 Renault Temmuz kampanyası, son model Renault marka araçların birçoğunda geçerli. Bu sayede araç severler ve araç sahibi olmak isteyenler kolaylıkla Renault marka araçlardan birini tercih edebiliyor. Kampanyaya dahil olan bazı araçlar ise şu şekilde;

  • Yeni TAILANT,
  • Megane
  • Clio

Yukarıdaki Renault marka araçlarda ve bir kısmında 0 faiz kampanyasından faydalanabilmek mümkün. Temmuz ayı boyunca geçerli olacak 0 faiz kampanyası, 90.000TL’ye kadar kredi çekebilmenize olanak sağlıyor. Ayrıca 12 ay vade seçeneğinin de bulunduğu bu kampanya oldukça kolay bir şekilde TAILANT, Megane ve Clio modellerinden birini satın almanıza imkan tanıyor.

2021 Renault Takas Kampanyası

2021 model araçları ile dikkat çekmeyi başaran Renault, yaptığı indirim ve kampanyalarla da pek çok otomobil severin dikkatini çekmeye devam ediyor. Sıfır faiz, 90.000₺’ye varan kredi gibi kampanyalar ile yetinmeyen Renault aynı zamanda takas indirimlerini de sizlere sunuyor.

2021 Renault Fiyatları

2021 model Renault marka araçlar arasında kampanyaya dahil olan Clio, Megane ve TAILANT marka araçların fiyatları 185.000₺ ile 240.000₺ arasında değişiklik gösteriyor.

Tamamen cazip fiyatlar karşılığında satılan bu araçları aynı zamanda kampanya ve indirimler dahilinde alabilmek de mümkün. Renault Finans ve anlaşmalı bankalardan 90.000TL’ye varan krediler sayesinde siz de oldukça uygun fiyatlara 2021 model Renault bir araca sahip olabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu