2021 Model ArabalarHaberlerVolkswagenYeni Araba Modelleri

2021 Volkswagen Arteon Yeni Shooting Brake ve Plug-in Hibrit Tanıtıldı – Özelliklerini İnceleyin

Kaputun altında yeni plug-in hibrit sistem uzun bir elektrikli sürüş mesafesi vadediyor. Volkswagen detaylara girmedi ancak sistemin 215 hp (160 kW / 218 PS) güç çıkışına sahip olacağını açıkladı. Daha fazla güç çıkışı isteyen alıcılar 316 hp (235 kW / 320 PS) Arteon R modelini alabiliyor.

Bu model daha agresif bir stile ve R-Performance Tork Vektörleme teknolojisiyle gelen dört çekişli sürüş sistemine sahip. Volkswagen tork vektörleme teknolojisinin torku akslar ve arka tekerlekler arasında eşit mesafede dağıttığını belirtti. 

Volkswagen yeni plug-in hibrit sistem uzun bir elektrikli sürüş mesafesi vadediyor. Bu konuda detay vermedi ancak sistemin 215 hp (160 kW / 218 PS) güç çıkışına sahip olacağını açıkladı.

2021 Volkwagen Arteon opsiyonel Travel Assist sistemiyle geliyor. Sistem 0 – 210 km/s arası hızlarda yarı otomatik sürüşe izin veriyor.

Arteon R modelini alabiliyor. 316 hp (235 kW / 320 PS) daha agresif bir stile ve R-Performance Tork Vektörleme teknolojisine sahip olan bu model dört çekişli sürüş sistemiyle geliyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı