2022 Model ArabalarFordHaberlerYeni Araba Modelleri

2022 Ford Maverick Yok Satıyor

2022 Ford Maverick Yok Satıyor. Ford’un yeni kompakt kamyoneti, müşterilerin araba yollarına yeni ulaşmaya başladı ve şimdiden bir otomotiv patlaması oldu. En İyi Yeni Modeli Ödülü ve birkaç diğer büyük sanayi ödülleri olan Yılın Kuzey Amerika Kamyon ödülünü 2022 Ford Maverick kazandı ve yarışmalarda ne kadar iddialı olduğunu gösteriyor.

20.000 doların altındaki başlangıç ​​fiyatı, standart hibrit aktarma organları ile, kamyonların arasında uzun zamandır olmadığı kadar uygun fiyatlı ve kullanışlı oldu.

2022 Ford Maverick Yok Satıyor

Ford, kamyonu biraz daha pahalı hale getirerek kutluyor. Yeni fiyatlar, bayilere gönderilen ve ilk olarak MaverickTruckClub sahibinin forumuna gönderilen bir bildirimde göründü. Orijinalliğini doğrulamak için Ford’a ulaştık ve bunun doğru olduğunu düşünüyoruz. Fiyat artışı, çoğu otomobil üreticisinin geçen yıl yaptığı fiyat artışlarıyla uyumlu.

Baz Fiyat Aynı Kalıyor

Maverick XL tabanının fiyatı değişmedi. 19,995 $ (artı 1.495 $ hedef ücreti) olarak kalır. Ford muhtemelen bu fiyatı mümkün olduğu kadar uzun süre sabit tutmaya çalışacak. Şirket, kamyonun maliyetinin 20.000 doların altında olduğunu büyük ölçüde tanıtıyor. Bunun için pazarlama stratejilerini yeniden düzenlemeden fiyatı yükseltmek için çok az yerleri var.

Hibrit Tükendi

Onlar da tükendi. Ford, Aralık ayı başlarında, alıcıların şirketin inşa edebileceği her 2022 Maverick hibritini rezerve ettiğini duyurdu. 2023 modeli için siparişler yaz aylarında yeniden açılacak. İsteğe bağlı 2.0 litrelik turboşarjlı 4 silindirli EcoBoost motora sahip bir Maverick sipariş etmek hala mümkün.

Küçük Fiyat Artışları Olan Diğer Modeller

2022 Ford Maverick Yok Satıyor. Bunların hafif bir fiyat artışı aldıkları bildiriliyor. Orta seviye XLT, şimdi 22.280 dolardan başlayan 80 dolarlık bir ince ayar görüyor. Birinci sınıf Lariat’taki fiyatlar 370$ artarak şimdi 25.490$’dan başlıyor. Ford’un Lariat Lüks Paketi için 410 dolar ve elektrikli açılır tavan için 200 dolar daha istemesiyle bazı seçeneklerin fiyatları da artıyor. Mevcut ilk yardım çantasının maliyetine 10 dolarlık bir artış bile var.

Artışlarla birlikte, Maverick hala piyasadaki diğer küçüklerinin altında seyrediyor. 2022 Ford Maverick Yok Satıyor. 2022 Hyundai Santa Cruz 23.990 dolar artı 1.225 dolar daha ücret ödemesi ile başlangıcı belirliyor.

Genel Özellikleri

2022 Ford Maverick Yok Satıyor. Tabii ki kendi ailesinin. Yoksa yine bir pikcup modeli olduğunu unutmamak gerekiyor. Normal otomobillere göre yine oldukça büyük. Kabin kısmında da çift kabin olarak geçen seri arka kısımda Flexbed kabin kullanmakta.

Tamamen değişen kabinde ekstra cepler ve güç girişi alanları bulunuyor. Ford bu kısımda önemli değişiklikler sunmuş durumda. Toplam yük kapasitesi ise 680 kg olarak açıklandı. Ayrıca çekme kapasitesi 907 kg civarında.

2022 Ford Maverick Yok Satıyor. Kendi segmentinin en küçük üyesi olma özelliğini taşıyan 2022 Maverick, 5072 mm uzunluk ve 1745 mm yüksekliğinde geliyor. Bu değer gösteriyor ki Ranger aracına göre daha küçük bir model bizi karşılayacak. Hatta dediğimiz gibi kendi ailesinin en minisi karşımızda. Tabii ki kendi ailesinin. Yoksa yine bir pikcup modeli olduğunu unutmamalı. Normal otomobillere göre yine oldukça büyük. Kabin kısmında da çift kabin olarak geçen seri arka kısımda Flexbed kabin kullanmakta.

Tamamen değişen kabinde ekstra cepler ve güç girişi alanları bulunuyor. Ford bu kısımda önemli değişiklikler sunmuş durumda. Toplam yük kapasitesi ise 680 kg olarak açıklandı. Ayrıca çekme kapasitesi 907 kg civarında.

2022 Ford Maverick içerisinde yer alan bu ekranın ayrıca SYNC 3 sistemi de desteklemekte. Bu da akıllı telefonlar üzerinden aracın her bilgisini kontrol etmenize izin veriyor. Hatta telefondan aracın motorunu bile çalıştırmanız mümkün.

2022 Ford Maverick Yok Satıyor. İç kısma geçildiğinde ise yine yenilenmiş bir araç görmekteyiz. Aracın iç kısmında 8 inçlik bir ekran var ve temelde bu multimedya ekranı üzerinden kontroller sağlanıyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu