2022 Model ArabalarAraba FiyatlarıHaberlerKiaYeni Araba Modelleri

2022 Kia EV6 300 Mil Menzil Sunuyor – Fiyatlar Ne Kadar?

2022 Kia EV6 300 Mil Menzil Sunuyor. Özelleştirme şu anda moda, ancak seçim ciddi şekilde kafa karıştırıcı olabilir. Konfigüratör mücadelemizde, Drive ekibinin belirli bir model için ideal kombinasyonlarını oluşturmaları için bir üreticinin web sitesine girmesine izin verdik. Kia EV6, 2022’de kullanmaktan en çok heyecan duyduğumuz otomobiller listesinde üst sıralarda yer alıyor

2022 Kia EV6 300 Mil Menzil Sunuyor

Yeni yılı kutlamak için, bu haftaki meydan okuma, yılın en çok beklenen yeni otomobillerinden biri olan tamamen elektrikli Kia EV6’nın etrafında toplanıyor – şubat veya Mart aylarında galerilerde ve GT-Line görünümünde olacak ve ardından amiral gemisi GT gelecek. 2022 sonu veya 2023 başı. Gerçeklik baş üstü ekranı, 5 yolcu crossover’ın genişliği ve tek bir şarjla 300 mile kadar hedeflenen menzil gibi özellikleri bulunuyor.

Kez Casey, Yapım Editörü

2022 Kia EV6 300 Mil Menzil Sunuyor. Bana deli deyin, çünkü EV6 GT’nin performans potansiyeli oldukça heyecan verici – ancak normal giriş seviyesi EV6 ile gayet iyi iş çıkaracağımı düşünüyorum – sadece bu değil, aynı zamanda üstte sadece beş renk seçeneği olan yerlerde – Özel modellerde, temel araç, Yacht Blue ve Urban Yellow gibi bazı güzel parlak tonlar dahil olmak üzere 11 tonda mevcuttur. Devrim niteliğindeki elektrikli platformumuz üzerinde sıfırdan inşa edilen EV6’ı beraber yorumlayacağız. Bunların Avustralya’nın alacağı şeyler olduğunu söylemiyorum, ama burada umut var. 

Deep Forest Green benim dış seçimim ve bej ve kahverengi tonlarında vegan deri iç mekan ve tekstil çizgi deseniyle güzel bir şekilde eşleşiyor. Hayır, EV6 serisinin en donanımlısı olmayabilir ama yine de bana çok iyi görünüyor.

2022 Kia EV6 300 Mil Menzil Sunuyor. Bu temel spesifikasyona bağlı kalmak aynı zamanda GT’nin 430kW dört tekerlekten çekişli güç aktarma organını kaçırmak ve 3,5 saniyede 0-100km/s sürat talep etmek anlamına geliyor, ancak 77,4kWh uzun menzilli pil ve 168kW/350Nm arkadan çekiş dengesi hala daha fazlasını hissettiriyor. bana göre makul.

Özellikle 510 km’nin üzerinde olduğu iddia edilen bir menzil ile – inanılmaz hızlanma güzel ve hepsi, ancak sadece yoğun trafik saatlerinde çalkalanıyorsam, her seferinde daha küçük tekerleklerin ve daha yumuşak süspansiyonun konforunu alacağım.

2022 Kia EV6 300 Mil Menzil Sunuyor

Emma Notarfrancesco, Kıdemli Gazeteci

Modelim Deep Forest Metalik boya ile tamamlandığı için daha fazla renk seçeneği sunduğu için temel EV6’ya gittim.

2022 Kia EV6 300 Mil Menzil Sunuyor. Görsel çekicilik için ayrıca daha agresif bir görünüm için daha büyük 20 inç jantları seçtim ve 239kW’lık daha yüksek performanslı çift motorlu kurulumu tercih ettim.

Tom Fraser, Gazeteci

Kia’nın EV6 konfigüratöründe seçeneklerin olmaması beni biraz şaşırttı – yepyeni bir model için oynayacak pek bir şey yok. Bununla birlikte, bu mavi spesifikasyonun bana çok yakışacağını düşünüyorum. Hızlı ivmelenmesiyle arkadaşlarımı korkutmak için en üst düzey güç aktarma organını seçerdim ve tasarımın en iyi GT-Line spesifikasyonunda çalıştığını düşünüyorum.

Özellikle EV6’nın istikrarlı arkadaşı Ioniq 5 ile zaman geçirdikten sonra, 2022’de gerçekten daha fazla EV’yi dört gözle bekliyorum.

Alex Misoyannis, Gazeteci

Meslektaşlarımın da belirttiği gibi, temel EV6 için sunulan geniş renk paleti, daha pahalı (ve daha iyi donanımlı) GT-Line ve GT varyantları için mevcut değil – bence tuhaf, her üç varyantın da temel üzerine inşa edildiği göz önüne alındığında, bence tuhaf. 2022 Kia EV6 300 Mil Menzil Sunuyor demiştik zaten. Aynı üretim hattı ve Kia, yalnızca daha fazla ödemeyi taahhüt eden müşterileri dezavantajlı hale getiriyor.

2022 Kia EV6 300 Mil Menzil Sunuyor. Bununla birlikte, daha sıradan temel araca kıyasla GT-Line’ın gövde kitinin görünümünü daha çok tercih ederim. Ve hala GT’nin nasıl fiyatlandırılacağına dair sorular varken – arabayla 100.000 doların üzerindeyse (yine de bir Model Y Performance ile eşit olsa da) onu yutabileceğimden emin değilim – dört tekerlekten çekişli GT -Hat bana fazlasıyla yetiyor.

Seçenek olarak sunulan keskin (ama muhtemelen maliyetli) 20 inç jantlarla tamamlanan, sunulan en parlak dış rengi (Pist Kırmızısı) seçtim. Belki de GT’nin spor koltukları seçeneği (en son Hyundai i30 N hot hatch’te deneyimledikten sonra mükemmel olan) iç mekanda biraz daha kişiselleştirme iyi olurdu.

2022 Kia EV6 Heyecan Uyandırıyor. Bu teknik özellik galerilere yaklaşık 85.000 $’lık bir sürüş mesafesinde ulaşırsa – dört tekerlekten çekişli bir Hyundai Ioniq 5’in yolda 81.000 $’ın biraz üzerinde olduğu göz önüne alındığında makul – 5,2 saniyelik 0-100 km/s’lik bir süre ile zorlayıcı bir satın alma olabilir. ve 505km WLTP menzili.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu