2022 Model ArabalarHaberlerHibrit OtomobillerLamborghiniYeni Araba Modelleri

2022 Lamborghini Urus Evo Yüzünü Gösterdi

2022 Lamborghini Urus Evo Yüzünü Gösterdi. Lamborghini, makyaj operasyonuna aldığı performanslı SUV’sini yakın zamanda tanıtabilir.

2022 Lamborghini Urus Evo Yüzünü Gösterdi

Casus fotoğrafçılar test esnasında yakaladığı prototiplerin kamuflajsız gövdelerinin fotoğraflarını çekti. Gözle görülür değişimler olduğu çok açık. Her ne kadar değişim desekte devrim niteliğinde bir değişim olmayacak elbette. Yeni Lamborghini Urus EVO’nun casus fotoğrafları daha önce de çıkmıştı fakat kamuflajın altında olduğu için makyajlı görüntülenememişti. Şimdi ise makyajlı halini görüyoruz.

Urus Evo artık daha geniş bir ızgaraya ve yeni hava menfezleri ile dikkat çeken bir ön tampona sahip. Bu da makyaj operasyonunun büyük kısmının ön bölgede yapıldığını gösteriyor. Yeni marşpiyeller ve kaput üstündeki hava kanallarını da ekleyelim.

Motor Performansı Nasıl Olacak

Kaput altında 650 bg güç ve 848 Nm tork üreten 4.0 litrelik çift turbolu V8 hala var. Performanslı SUV’nin motor seçeneklerinde bir değişim yapacağına inanmıyoruz. 

2022 Lamborghini Urus Evo Yüzünü Gösterdi. Modelin hibrit olacağı söylentileri güçlü ancak henüz bu iddiayı doğrulayan bir resmiyet yok. Casus fotoğrafçıların prototip modelin motorunun hibrit olduğu yönünde söylentileri var. 

Arka tampon tasarımı farklı olacak, bunu biliyoruz. Fakat dev marka asıl değişimi kaputun altında yapmayı hedefliyor.

2023 model Urus EVO, bu sayede çok daha iri ve kaslı duruyor. Tabii yeni modelin bunlarla sınırlı olmayacağını belirtmeliyiz.

Yeni Urus EVO iç mekanda da teknolojik açıdan birçok yenilik yapacak gibi. Ancak yeni modelle ilgili tüm detaylar şu anda saklanıyor. Fakat her ne olursa olsun bu eşsiz bir serinin yeni bir üyesi ve tüm otomobil severlerin hayali. Hep birlikte yeni modelde yapılacak değişiklikleri ilerleyen zamanlarda göreceğiz.

Lamborghini, 2022’de 4 yeni modelle karşımıza çıkacağını açıklamıştı. Aventador’un yerini alacak yeni bir V12 motorlu araçla birlikte dört farklı model görülmüştü. Şimdi yeni fotoğraflarını gördüğünüz Urus EVO’nun olacağı biliniyordu. Arkada ise çamurlukların genişlediğini görebiliyoruz -ki bu aracı arkadan daha geniş göstermiş.

2022 Lamborghini Urus Evo Yüzünü Gösterdi. Yine de şimdilik ortada çok fazla detay olmadığını belirtelim. Aracın kamuflajsız görüntüsü resmi tanıtımın yakında olduğuna işaret ediyor. Modelin yıl bitmeden satışa çıkmasını da bekliyoruz. Hibrit versiyon hakkındaki açıklama ise ancak model tanıtıldığında yapılacaktır.

Karın içinde tamamen kamuflajsız bir şekilde görüntülenen yeni model ile ilgili daha fazla detay geldikçe sizlere aktaracağız.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu