2022 Model ArabalarBMWHaberlerYeni Araba Modelleri

2022 Makyajlı BMW X5 M Görüntülendi

2022 Makyajlı BMW X5 M Görüntülendi. Makyajlı X5 M uzun süredir takip listemizde. Ona bir kez daha test sırasında rastlıyoruz. Artık yüzünü gösteriyor ve ilk kez ön tamponuyla karşılaşıyoruz.

Özellikle böbrek ızgaralarının büyüdüğünü görüyoruz. 2022 BMW X5 M modelinde makyaj çalışması yapılacağını da düşünüyoruz.

Daha çok arka ve ön tampon kısmında değişiklikler göreceğiz. Bu kısımların rengi değişik ve farklı parçalar gibi duruyor. Ön takımın değişeceğini ve farlardaki parçaların revize edileceğini tahmin etmek zor değil.

2022 Makyajlı BMW X5 M Görüntülendi

Burada gördüğümüz BMW X5 M, büyük ölçüde kamuflaja sahip olmasına rağmen, farlar LCI öncesi modele kıyasla oldukça daha ince durumda. Keza iX’de gördüğümüz devasa ön ızgaranın buraya taşınması da söz konusu ki bu bizi mutlu etti.

Güç aktarma organlarında herhangi bir değişiklik beklemiyoruz. 2022 Makyajlı BMW X5 M Görüntülendi. Zira M versiyonunun, Competiton görünümünde 623 beygir gücüne sahip çift turbo 4.4 litrelik motoru tuttuğunu belirtelim. BMW’nin normal 2022 X5’i de önümüzdeki aylarda göstereceğini düşünüyoruz.

Yeni serinin tanıtımının yıl sonu ya da 2022 yılının başında yapılması söz konusu olacak. Bu süreçte ek bilgiler de gelecektir. Özellikle şu tampon kısmının çözülmesini bekliyoruz.

2022 Makyajlı BMW X5 M Görüntülendi. Casuslarımızın aktardığına göre, tavana monte spoiler ve tampon, M’ye özgü egzozla çevrili difüzör ile neredeyse aynı vaziyette. Genel minvalde şunu söyleyebiliriz ki, X5 M adından söz ettirecek bir SUV şeklinde geliyor.

2022 Makyajlı BMW X5 M Görüntülendi. Aynı şekilde, 3 Serisi LCI de bunu alacak, dolayısıyla daha lüks X5’in yeni nesil bilgi-eğlence sistemine geçebileceği şu aşamada hiç olmadığı kadar mantıklı geliyor.

Bu makyaj çalışması hakkında yapılan paylaşımların ardından yeni bir tasarım dilinden ziyade mevcut tasarımda revizeler ve değişiklikler göreeceğimizi düşünüyorduk. Fakat araç için görseller ortaya çıkmaya başladıkça, tasarım yapısında ek bir kamuflaj olmadığı görüldü.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu