2021 Model Arabalar2022 Model ArabalarAraba FiyatlarıAraba KampanyalarıAudi

2022 Ocak Ayı Audi Kampanyaları

2022 Ocak Ayı Audi Kampanyalarını inceleyin. Hangi Audi modelinin size uygun avantajlar sunduğunu öğrenin.

2022 Ocak Ayı Audi Kampanyaları

“3 ve 4 yaşındaki Audi A1, A3, Q2 ve Q3 modellerin mekanik ve elektrik işçiliğinde, orijinal yedek parçada %20, 5, 6 ve 7 yaşındaki Audi araçların motor yağında %15, mekanik ve elektrik işçiliğinde, orijinal yedek parçada ve lastik alımlarında %30, 8 yaş ve üzeri Audi araçların motor yağında %20, mekanik ve elektrik işçiliğinde, orijinal yedek parçada ve lastik alımlarında %35 iskonto yapılıyor.

3 ve 4 yaşındaki Audi A4, A5, Q2 ve Q5 modellerin mekanik ve elektrik işçiliğinde, orijinal yedek parçada %15, 5, 6 ve 7 yaşındaki Audi araçların motor yağında %15, mekanik ve elektrik işçiliğinde, orijinal yedek parçada ve lastik alımlarında %25, 8 yaş ve üzeri Audi araçların motor yağında %20, mekanik ve elektrik işçiliğinde, orijinal yedek parçada ve lastik alımlarında %30 iskonto yapılıyor.

Kampanya kapsamında Audi müşterilerinden plakasını ZUBİZU uygulamasına kaydedenlere yıl boyunca Shell V-Power yakıt alımında 4 kat Smart Puan hediye ediliyor.”

Audi A3 Özellikleri

Audi drive select

2022 Ocak Ayı Audi Kampanyaları. Yeni progresif direksiyon ve opsiyonel Audi sürüş modu seçimi özelliği ile, yeni Audi A3 Sportback her türlü yola çıkmaya hazırdır. Audi sürüş modu seçimi özelliği ile, ister konforlu, ister dinamik, otomatik veya daha özelleştirilmiş tercih edin, A3 Sportback’in karakterini sürüş tarzınıza uyacak şekilde ayarlayabilirsiniz. Verimlilik modu yakıt tasarrufu yapmanıza yardımcı olabilir.

Daha da kolaylaştırılan dijitalleştirme özellikleri

Aracınızı sürerken bile, MMI kontrol panelinin özelliklerini dokunarak, kullanışlı bir şekilde kullanabilirsiniz. Audi sanal kokpit plus sistemi ve opsiyonel head-up display (göz hizası ekranı) gibi isteğe bağlı ekipmanlar sayesinde, ek bilgiler doğrudan sürücünün görüş alanında olacak şekilde gösterilir. 

2022 Ocak Ayı Audi Kampanyaları. Opsiyonel Bang & Olufsen 3D Premium Ses Sistemi kulaklarınızın pasını silecek ve sesi ayrıntılarıyla duymanızı sağlayacak. 

2022 Ocak Ayı Audi Kampanyaları. Yeni Audi A3 Sportback, S Line paketi ile sportif karakterleri ortaya çıkarır. Araçta dinamik çizgiler ön planda tutulmuştur. Araca tam anlamıyla hâkim olabileceğiniz ön konsolda araç sürüş deneyimi için harika bir kontrol paneli sizleri bekler. Gösterge panelindeki ayrıntılar ile aracın kontrolü her zaman sizin elinizdedir. Farklı sürüş modları ile otomobil kullanmanın keyfini yaşayabilirsiniz.

2022 Ocak Ayı Audi Kampanyaları kadar modellerin özellikleri de incelenmeye değer. Aracın dış tasarımındaki keskin detaylar göz alıcı bir görüntü ortaya koyar. İçine oturduğunuzda ise sizi her bir küçük ayrıntı ile birlikte konfor ve modern bir görüntü karşılar. 

Yeni Audi A3 Sportback Teknik Özellikler

2022 Ocak Ayı Audi Kampanyalarına A3’de dahil. Yeni Audi A3 Sportback teknik özellikleri incelendiğinde, Advanced ve S line olmak üzere iki farklı motor seçeneği karşımıza çıkar. Bu kapsamda alternatifleriniz şunlardır:

• Advanced 30 TFSI S tronic
• Advanced 35 TFSI S tronic
• S line 30 TFSI S tronic
• S line 35 TFSI S tronic

Bu motor seçenekleri; hızlanma ve maksimum güç açısından birbirinden ayrılır. Advanced 30 TFSI S tronic ve S line 30 TFSI S tronic motor seçeneklerinin hızlanması 10,6 saniye iken Advanced 35 TFSI S tronic ve S line 35 TFSI S tronic motor seçeneklerinin hızlanması 8,4 saniyedir. Benzer şekilde, 30 TFSI motorların maksimum gücü 81 kW (110 PS), 35 TFSI motor seçeneklerinin maksimum gücü ise 110 kW (150 PS) değerindedir.

Yeni Audi A3 Sportback yakıt tüketimi ile de ön plana çıkar. Araç, ortalama 6,2-5,2 l/100 km yakıt tüketimine sahiptir. Araca eklenebilen matrix led farlar; 18 inç titanyum ve gri renkli jantlar ile muhteşem bir görüntü oluşturur. iOS ve Android işletim sistemlerini destekleyen multimedya sistemi ise işlevsel Head-up Display (göz hizası ekranı) ile bütünleşir. 12,3 inç dijital gösterge paneli de 10,1 inç dokunmatik renkli kontrol paneli ile ihtiyaçları fazlasıyla karşılar.

Yeni A3 Sedan teknik özellikleriyle de dikkat çekiyor. Model seçeneğine göre 999 veya 1498 cc3 olan silindir hacmi ile yakıt tasarrufu sağlıyor. 425 litrelik bagaj yük kapasitesi de bagaj alanı açısından oldukça geniş bir alan sağlar. Birçok eşyaya yetecek kadar geniş olması, aracı öne çıkaran unsurlar arasında yer alır.

7 ileri otomatik vites tipiyle, özellikle uzun yollarda aracı yormadan konforlu ve kaliteli sürüş deneyiminin tadını çıkarabilirsiniz. Yeni Audi A3 Sedan, 4495 mm uzunluğa, 1816 mm genişliğe ve 1425 mm yüksekliğe sahiptir. Boyutlarının ortalama olması, park yerlerine daha rahat girmenize yardımcı olur. Ortalama yakıt tüketimi 6,0-5,1 l/100 km olan yeni Audi A3 Sedan, daha az yakıtla daha uzun süre yol tutmanıza olanak sağlar. 45 litre yakıt deposuna sahip olan aracın boş ağırlığı 1360 kg’dır. Advanced ve S line 30 TFSI S tronic motor seçeneklerinde, şehir içi yakıt tüketimi 5,2-5,1 l/100 km iken, şehir dışı yakıt tüketimi 4,0-3,8 l/100 km’dir. Ortalama yakıt tüketimi, araç donanımına göre değişiklik gösterebilir.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu