Haberler2022 Model ArabalarSeatYeni Araba Modelleri

2022 Seat Ibiza Özellikleri Tanıtıldı, Fiyatlar Ne Olacak?

2022 Seat Ibiza, yenilenen dış ve iç tasarımı ile kullanıcılara sunuluyor. Yeni bir bağlanabilirlik seviyesi ile kullanıcılara sunulan Ibiza, bununla birlikte gelişmiş sürücü asistanı sistemini de bulunduruyor. Seat markasının beşinci nesli olan bu versiyonun iç ve dış modifikasyonu, kullanıcıları memnun etmeye yönelik özel olarak hazırlandı.

2022 Seat Ibıza Özellikleri

2022 Seat Ibiza özellikleri kapsamındaki aydınlanma teknolojisi, oldukça üst seviyede sunuluyor. %100 LED dış profil ilen sunulan aydınlatma teknolojisi ile kullanıcıların sürüş esnasındaki konforu üst düzeyde tutuluyor. Ekonomik ve full LED imkanı sunan kullanışlı, verimli olan araçta 17 ve 18 inçlik jant seçenekleri de bulunuyor. Dokuz adet renk seçeneği ile sunulan 2022 model Ibiza, rafine değişiklikler ile kullanıcılara sunuluyor.

Aracın iç mekan özellikleri

Dikkat çekici tasarımı ile piyasaya sunulması beklenen 2022 Seat Ibiza, yüzde 20 daha büyük bir multimedya ekranına sahip olarak geliyor. Teknolojik açıdan üst seviyede sistemlerin bulunduğu aracın iç mekanında sezgisel kullanım ağırlıklı bulunuyor.

Araçtaki yüksek konumlu kontrol paneli de dijital halde sürücünün kullanımına sunuluyor. Bunun yanı sıra LED ışıklı hava filtreleri ile oldukça zarif olan iç tasarıma şıklık katılıyor. Aracın 355 litrelik bagaj kapasitesi ile sınıfının en güçlü seçenekleri arasında bulunuyor. Tasarım ve işlevsellik olarak beklentileri karşılayan bagaj, yeni Ibiza ile kullanıcılara sunuluyor.

2022 Seat Ibiza’nın Motor Seçenekleri

Yeni Seat Ibiza, 1,0 litrelik motoru ile birçok farklı seçenek imkanı tanıyor. Bu motorun ilk seçeneğinde 80 beygir gücü ve 93 Nm tork üretimi bulunuyor. Aracın ikinci seçeneğinde ise 95 beygir gücü, üçüncüsünde de 110 beygir gücü bulunuyor.

Yüksek hacimli motor ünitesine sahip olmak isteyen kişiler için ise 1,5 litrelik motor seçeneği bulunuyor. Bu ünitede ise 150 beygir gücü ile 250 Nm tork üretimi gerçekleşiyor.

2022 Seat Ibiza Fiyatları

Seat markasının başlangıç fiyatı Ibıiza, makyajlı modeli ile 231 bin TL fiyatı ile piyasaya sunuldu. İlk olarak Style donanım paketi ile birlikte satışa sunulan yeni Ibiza, sonrasında FR versiyon olarak da piyasaya sunulacak. Makyajlı olarak sunulan 2022 Seat Ibiza fiyatı bu şekilde belirlendi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu