2022 Model ArabalarBMWHaberlerYeni Araba Modelleri

2023 BMW 8-Serisi ve M8 Yeni Görünümü

2023 BMW 8-Serisi ve M8 Yeni Görünümü. 8 serisi ve yüksek performanslı M8 için küçük bir yenileme, daha büyük bir bilgi-eğlence ekranı, küçük dış ince ayarlar ve birkaç yeni boya tonu getiriyor.

2023 BMW 8-Serisi ve M8 Yeni Görünümü

BMW, 8 serisini ve M8’i 2023 için yeniledi ve şimdi standart olarak aydınlatılan güncellenmiş bir ızgarayla.
Seride yeni renkler mevcuttur ve tüm 8 serisi ve M8 modellerinde 10.3 inçten daha büyük olan 12.3 inçlik bir orta ekran bulunur.

2023 BMW 8-Serisi ve M8 Yeni Görünümü ile M8 artık M Carbon kova koltuklarla isteğe bağlı olarak sunulabilir ve siyah ve Sakhir Orange’dan oluşan yeni bir iç renk düzeni ekler.

1999’dan beri atıl kaldıktan sonra BMW, 2019’da 8 serisi isim plakasını gösterişli bir coupe, üstü açılır araba ve serinin en üstüne oturacak dört kapılı “Gran Coupe” için canlandırdı. Şimdi BMW, 2023 8 serisi için ön uçta tasarım güncellemeleri, yeni renkler ve birkaç iç yükseltme ile küçük bir yenileme ortaya çıkardı.

8 serisinin dış tasarımındaki en büyük değişiklik, daha geniş çıtalara sahip standart aydınlatmalı ızgaradır. İki yeni 20 inç jant tasarımı mevcut ve beş yeni renk sunuluyor: Gökdelen Grisi, San Remo Yeşili, Portimao Mavisi, BMW Individual Frozen Tanzanite Blue ve Frozen Pure Grey.

M850i ​​xDrive modelleri, M8’den aerodinamik yan aynalara sahip ve şimdi yeni ızgarada bir M rozeti var. Coupe için isteğe bağlı yeni bir M Sport Paket Professional, ızgaraya ve farlara koyu M Shadowline kaplamanın yanı sıra siyah fren kaliperleri ve siyah bir arka spoyler ekler.

Artık sadece 617 beygirlik Competition formunda mevcut olan M8’de, farlardaki M Shadowline vurguları standart olarak geliyor. M8’de ayrıca beş yeni renkle sunuluyor ancak Portimao Blue ve San Remo Green yerine Brooklyn Gray ve Isle of Man Green ekleniyor.

İçerisi, ısıtmalı ve elektronik olarak ayarlanabilen, koltuk başlığında ışıklı M8 rozeti ve sürücü koltuğu için bir hafıza işlevi bulunan M Karbon kova koltuklarla (ilk olarak M3 ve M4’te görüldü) donatılabilir. Merinos deri ve Alkantara iç mekan, yeni siyah ve Turuncu renk kombinasyonunda da kullanılabilir.

2023 BMW 8-Serisi ve M8 Yeni Görünümü ile M8 de dahil olmak üzere tüm 8 serisi modeller, 10,25 inçten 12,3 inç’e kadar büyüyen yeni bir orta bilgi-eğlence ekranına sahip. M850i ​​xDrive ve M8, BMW M’nin 50. yıldönümünü onurlandırmak için standart BMW rozeti yerine eski tarz BMW Motorsport logosuyla da kullanılabilir.

2023 BMW 8-Serisi ve M8 Yeni Görünümü karşımızda. BMW ayrıca canlı bir görünüme sahip olacak özel bir 8 X Jeff Koons baskısını duyurdu. Amerikalı sanatçı tarafından hazırlanmış on bir renkten oluşan boya şeması. 17 Şubatta açıklanacak.

840i’nin taban fiyatı 2023 için değişmedi ancak BMW henüz serinin geri kalanı için fiyat açıklamadı. 2023 8 serisi ve M8’in üretimi Mart ayında başlıyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu