2022 Model ArabalarChevroletElektrikli ArabalarGündemHaberlerSUVYeni Araba Modelleri

2023 Chevrolet Blazer Yeni Teknolojiyle Tanıtıldı

2023 Chevrolet Blazer Yeni Teknolojiyle Tanıtıldı. Chevrolet, güncellenmiş bir stil, 10 inçlik büyük bir bilgi-eğlence ekranı, yeni renkler, yeni jantlar ve daha fazlasıyla yenilenen 2023 Blazer’ı tanıttı.

2023 Chevrolet Blazer Yeni Teknolojiyle Tanıtıldı

Dışarıdan bakıldığında, güncellemeler çok yumuşak ve genel şekil değişmeden kalıyor. Bununla birlikte, fark yaratan bazı ayrıntılarda ince ayarlar var. Örneğin ızgaradaki parlak cila, gündüz farlarının altını çizmeye devam ediyor ancak şimdi yeniden şekillendirilmiş alt ışıkla bölünüyor. Chevrolet, Blazer’ın daha önce sahip olduğu şeritler yerine kesişen bir deseni tercih ederken, arka lamba tasarımı da değişti.

Bu değişikliklerle birlikte Chevrolet, karışıma 18, 20 ve 21 inç boyutlarında bazı yeni jantlar ekliyor. Müşteriler ayrıca Blazer’lerini Fountain Blue, Sterling Gray Metallic, Copper Bronze Metallic ve Radiant Red Tintcoat dış renklerinde ek ücret karşılığında alabilecekler.

2023 Chevrolet Blazer Yeni Teknolojiyle Tanıtıldı. İç mekanda, RS modeli de yeni bir renk alıyor: Nightshift Blue. Daha da önemlisi, tüm modeller artık tüm bilgi-eğlence ihtiyaçlarınıza yardımcı olmak için 10 inçlik bir orta dokunmatik ekrana sahip. 2023 Chevrolet Blazer Yeni Teknolojiyle Tanıtıldı. Akıllı telefonlar için kablosuz şarj artık tüm modellerde mevcut (RS ve Premier modellerinde standart, daha düşük 2LT ve 3LT modellerinde bir seçenek olarak sunuluyor) ve 4G LTE Wi-Fi Bağlantı Noktası da artık kullanılabiliyor.

2023 Chevrolet Blazer Yeni Teknolojiyle Tanıtıldı. Chevrolet ayrıca Blazer’ın sürücü yardım özelliklerini daha fazla ürün yelpazesinde kullanıma sunuyor. Uyarlanabilir Hız Kontrolü artık 2LT ve 3LT modelleri için mevcut olacak, Chevy Safety Assist paketi ise standart olarak geliyor. Otomatik acil frenleme, takip mesafesi göstergesi, ileri çarpışma uyarısı, ön yaya freni, şeritte kalma yardımı, şeritten ayrılma uyarıları ve otomatik uzun farlar pakete dahil.

2023 Chevrolet Blazer Yeni Teknolojiyle Tanıtıldı. 2023 Chevrolet Blazer, kaputun altında iki motor seçeneği ile sunuluyor. Müşteriler, 228 hp (231 PS/170 kW) güç çıkışı üreten ve dokuz vitesli otomatik şanzımanla eşleştirilmiş 2.0 litre sıralı dört silindirli motoru ya da 308 hp (312 PS/230 kW) üreten 3.6 litre V6 motoru yine aynı şanzımanla alabiliyor.

2023 Chevrolet Blazer Yeni Teknolojiyle Tanıtıldı. Otomobil üreticisi, yenilenen 2023 Chevrolet Blazer’ın bu yaz satışa çıkacağını söylüyor. Şirket, bu güncellemelerin aracın fiyatı üzerinde ne gibi bir etkisi olacağını henüz açıklamadı.

10,2 İNÇ DİAGONAL HD RENKLİ DOKUNMATİK EKRAN
STANDART
UZAKTAN BAŞLATMA
KABLOSUZ ŞARJ †
MEVCUT
UYARLANABİLİR HIZ KONTROLÜ †

Motorlarınızı çalıştırın.

Dizel Simgesi


2.0L Turbo
GM tarafından tahmin edilen 29 MPG otoyolu † (FWD)
228 beygir gücü ve 258 lb.-ft. tork
2LT, 3LT ve Premier’de standart

MPG Simgesi

Mevcut 3.6L V6
GM tarafından tahmin edilen 27 MPG otoyolu † (FWD)
308 beygir gücü ve 270 lb.-ft. tork
RS’de standart, 3LT ve Premier’de mevcuttur

Sürüş tarzınızı seçin.

Uygun şekilde donatıldığında, Sürücü Modu Seçici, basit bir kadranı çevirerek aracınızın zorlu yol yüzeylerindeki performansını ayarlamanıza olanak tanır.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu