2022 Model ArabalarGündemSUVYeni Araba Modelleri

2023 Kia Niro Hybrid Özellikleri Açıklandı

2023 Kia Niro Hybrid Özellikleri Açıklandı. Öncekinden daha büyük ancak benzer bir gaz-elektrik güç aktarma organına sahip olan ikinci nesil Niro, bu yıl içinde ABD’ye gelecek.

2023 Kia Niro Hybrid Özellikleri Açıklandı

Kia, yeni 2023 Niro hibrit hakkında daha fazla bilgi açıkladı. Yine 1.6 litrelik gazlı dört silindirli motora sahip 139 beygirlik bir güç aktarma organı kullanacak. Plug-in-hybrid ve EV modelleri takip edecek.

Niro hibrit muhtemelen bu yıl ABD’de satışa çıkacak.

Geçen yılın sonlarında ikinci nesil Niro’yu ortaya çıkaran Kia, şimdi bu küçük hibrit crossover’ın ikinci nesli hakkında daha fazla bilgi sağlıyor. 2023 Kia Niro , ilk önce geleneksel hibrit set ile birlikte hibrit, plug-in hibrit ve elektrikli formlarda tekrar sunulacak.

2023 Kia Niro Hybrid Özellikleri Açıklandı. Niro hibrit yine 1.6 litrelik sıralı dört benzinli motor, bir elektrik motoru ve altı vitesli çift debriyajlı otomatik şanzımanı birleştiren bir güç aktarma organı kullanacak. Kia, toplam çıkışın daha önce olduğu gibi 139 beygir gücü olacağını ve yalnızca önden çekişli olacağını söylüyor. Plug-in-hybrid veya elektrikli versiyonlarda henüz ayrıntılar mevcut değil ancak kesinlikle daha güçlü elektrik motorları ve daha büyük pil paketleri kullanacaklar.

2023 Kia Niro Hybrid Özellikleri Açıklandı. Kia, Niro EV’nin biraz farklı bir ön uç tasarımı gösteren fotoğraflarını yayınladı.

2023 Niro, biraz daha uzun dingil mesafesi, genişlik artışı ve hem daha fazla yolcu alanı hem de ekstra kargo odası sağlaması gereken 2,5 inç daha uzun gövde ile eski modelden daha büyük. Stili büyük ölçüde HabaNiro konsept otomobilinden alınmıştır ve ilginç döşeme özelleştirme olanakları sunacaktır: Kontrast C sütunu döşemesi için altı renk seçeneği ve gövde kaplaması için üç döşeme seçeneği ile sekiz dış renk sunulmaktadır.

İçeride, Niro, diğer birçok yeni Kia modeli gibi 10.3 inç dokunmatik ekran ve dijital bir gösterge grubu ile birlikte geliyor. Daha önce sadece Niro EV’de görülen döner vites topuzu artık hibrit modellerde de standart.

Kia’nın önümüzdeki aylarda ABD’ye özgü daha fazla bilgi vermesini bekliyoruz, çünkü Niro bu yıl diğer pazarlarda ilk önce Kore’de satışa çıkacak.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu