Haberler2022 Model ArabalarLand Rover

2023 Range Rover SV Tanıtıldı

2023 Range Rover SV Tanıtıldı. 1.6 milyondan fazla özelleştirme seçeneği bulunan 2023 Range Rover SV tanıtıldı. 2022 model Range Rover ile aynı tasarım özelliklerine sahip bu model, 1.6 milyondan fazla konfigürasyon seçeneği ile özel şekle getiriliyor.

2023 Range Rover SV Tanıtıldı

Birkaç ay önce 2022 model Range Rover’ın tanıtımı gerçekleşmişti. Yenilenmiş tasarımı ve hibrit motor seçeneğiyle otomobil severlerin dikkatini çeken araçtan sonra yeni bir model daha tanıtıldı. Range Rover SV’yi tanıtan Land Rover yetkilileri, bu otomobili 2023 model olarak lanse etti.

2023 Range Rover SV, genel olarak 2022 Range Rover ile aynı motor seçeneklerine ve tasarım özelliklerine sahip. Fakat bu yeni modelin 1,6 milyondan fazla SV konfigürasyon seçeneğine sahip olması, onu ön plana çıkarıyor. 2023 Range Rover SV Tanıtıldı. Kullanıcıların iç ve dış tasarımı daha özgür şekilde özelleştirebilmesine olanak sağlayan bu özellik ile çok sayıda alıcının memnun edilmesi hedefleniyor.

Range Rover SV Özellikleri

Range Rover SV özellikleri kapsamında ilk olarak; aracın satın alındıktan sonra özel bir üretim süreci yaşadığı belirtilmelidir. Seramik ve ahşaptan çalışmalar yapan ustaların aracı neredeyse yeniden yarattığı bu süreçte, aracın iç – dış tasarımı yeniden oluşturuluyor. Hatta Range Rover SV sahipleri için mozaik kaplama bile üretiliyor. Sanat eseri oluşturulmaya çalışılan bu modelin üretimi, kullanıcıları memnun edecek gibi gözüküyor.

2023 Range Rover SV Tanıtıldı. Range Rover markası, SV modeli için oluşturulan kasalarda oldukça ince işçilik yürütüyor. Hatta bazı seçeneklerini üretirken sadece 6 mm x 8 mm boyutlarında olan parçaları kullanarak bir sanatsal ürün ortaya koymayı hedefliyor. İnce işçiliğe örnek olan bu işlemin yanı sıra otomobil üretilirken binlerce parçanın bir araya getirilerek estetik bir iç tasarımın oluşturulması sağlanıyor.

2023 Range Rover SV Tanıtıldı. Land Rover markası, 1.6 milyondan fazla opsiyon arasında karar vermeniz zor olacağı sebebiyle özel temaları ortaya koyduğunu açıkladı. Kullanıcılar, bir temayı belirliyor ve sonrasında istedikleri değişiklikleri yaparak işlerini kolaylaştırıyorlar. 2023 Range Rover SV Tanıtıldı. 2022’nin ilk aylarında piyasaya sunulacak olan Range Rover SV modelinden bir tane bile satın alan kullanıcının 10 hafta beklemesi gerekecek. Yeni Range Rover SV fiyatları konusunda ise aracın baz modeli henüz açıklanmadı.

Land Rover, 1,6 milyon farklı konfigürasyonun mümkün olduğunu iddia edecek kadar dış ve iç mekan için sayısız kişiselleştirme olanağı sunacak. Kısa ve uzun dingil mesafeli formlarda mevcut olan 2023 Range Rover SV, 2022’nin başlarından itibaren siparişe sunulacak ve kişiselleştirebilmek için birçok seçeneğiniz olacak.

  • Land Rover, yeni model serisinin zirvesinde yer alacak 2023 Range Rover SV hakkında daha fazla bilgi paylaştı.
  • Tüm SV modelleri, 523 beygir gücünde çift turbo 4.4 litrelik V-8 motorla geliyor.
  • Kıs ve uzun dingil mesafesi konfigürasyonlarında satışa sunulacak ve 2022’nin başlarında siparişler verilecek.

İçeride özel bir kumaş seçeneği ile birlikte birkaç farklı deri döşeme seçeneği var. Kabin içindeki vites kolu ve diğer birçok düğme seramik olup, çeşitli ahşap kaplamalar da mevcut. İki farklı iç tema, Serenity veya Intrepid’i içerir. Uzun dingil mesafeli model, isteğe bağlı olarak katlanır masa ve buzdolabı ile dört koltuklu bir kurulum sunacak. Şimdi bu çöküş.

2023 Range Rover SV Tanıtıldı. Yeni başlayanlar için SV, SE, HSE ve Autobiography modellerine kıyasla farklı bir ön ızgaraya ve tamponlara ve ayrıca ayırt edici bir seramik SV tasarımına sahip olan model, standart palete ek olarak yedi farklı tekerlek seçeneği ve 14 farklı renk sunuluyor. Hatta ekstra bir ücret karşılığında akla gelebilecek her renk tonunda özel bir boya bile yaptırabilirsiniz. Şirket işi o denli abartmış durumda ki isteyen tüketiciler, 2023 model Range Rover SV’de mozaik kaplamaya bile haiz olabiliyorlar. Bu vasıta için bir tanımlama meydana getirecek olursak, muhtemelen en iyisi “sanat eseri” olacaktır.

2023 Range Rover SV Tanıtıldı. Land Rover, yeni Range Rover SV’nin ne zaman satışa çıkacağını söylemedi ancak 2022’nin başlarında satışa çıkacağını tahmin ediyoruz. Model ilk kez beş koltuklu bir uzun dingil mesafesi konfigürasyonunda sunulacak.

2023 Range Rover SV Tanıtıldı. Markanın 523 beygir gücü (384 kilovat) çift turboşarjlı V8, yeni SV serisine güç veriyor. Önümüzdeki yılın başlarında piyasaya özel bir yapılanmayla gelmekle birlikte, fiyatlarda lansmana yakın netleşecek. Bekleyip göreceğiz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu