Araba FiyatlarıAraba KampanyalarıJeep

Jeep Renegade ve Compass Modellerinde Kasım Ayına Özel Yeni İndirimli Fiyatlar Var – Fiyatları İncele

Jeep Renegade ve Compass modellerini Kasım ayına özel kampanya fırsatlarıyla SUV tutkunlarının beğenisine sunuyor.

Standart olarak dört tekerlekten çekiş özelliğine sahip Jeep Compass alımlarında, mevcut aracını yenilemek üzere Jeep yetkili satıcılarına getirenler 20.000 TL tutarında takas desteği imkanından yararlanabiliyor. Ayrıca Jeep Compass modelinde uygulanan takas desteği kampanyası, 60.000 TL için 12 ay vadeli %0 faizli kredi avantajıyla birleştirilebiliyor.

Kasım ayında Jeep Renegade sahibi olmak isteyenler ise 60.000 TL için 12 ay vadeli ve %0 faizli kredi kampanyası ile birlikte 15.000 TL takas desteğinden yararlanabiliyor. Jeep Renegade modeli Limited donanım seviyesini +2 yıl uzatılmış garanti seçeneğiyle tercih eden Jeep müşterileri ise Kasım ayında 8.4 inçlik dokunmatik ekran ve Türkçe navigasyon opsiyonlarının olduğu medya paketine ücretsiz sahip olabiliyor.

Yeni Jeep Renegade Kampanyası

Kasım ayı boyunca eski otomobilini Jeep Yetkili Satıcılarına getirenler, 15.000 TL takas desteği ve %0* faiz avantajıyla Yeni Jeep Renegade sahibi olabilirler.

Longitude donanım paketi içerisinde 16” alüminyum jantlar, sis lambaları, cruise kontrol, 5″ U-connect dokunmatik ekran, arka park sensörü, trafik işareti tanıma gibi güvenlik ve konfor özellikleri sunulmaktadır.

Ayrıca, Yeni Jeep Renegade Longitude versiyonlarda opsiyonel olarak sunulan Fonksiyon Paketi içerisinde elektrikli otomatik katlanabilir ve buz çözme özellikli dış dikiz aynaları, pasif giriş / anahtarsız çalıştırma, 40/20/40 bagaja açılan katlanabilir arka koltuk, kaldırılabilir ve yüksekliği ayarlanabilir bagaj tabanı, anahtarlıktan kontrol edilebilen elektrikli camlar ve ön yolcu koltuğu altında saklama gözü özellikleri yer almaktadır.

Yeni Jeep Renegade Limited versiyonda ise yeni LED far grubu, Apple CarPlay destekli Uconnect™ 7.0″ bilgi eğlence sistemi, önden çarpma uyarı sistemi, şerit değiştirme ikazı, park yardım sistemi, akıllı hız asistanı ve daha birçok teknolojik özellik yer almaktadır.

Jeep finansman kampanyası dahilinde uygulanan 60.000 TL kredi için %0* faiz avantajı Kasım ayı boyunca Jeep Showroomlarında.

* %0 faiz oranı 2019 model yılı 0 km Jeep Renegade modellerinde geçerli olup, hususi kullanımda aylık maliyet %0,08 yıllık maliyet %0,98’dir. Hususi kullanımlı kredilerde bir defaya mahsus ve peşin olmak üzere, istihbarat ücreti olarak kredi tutarının %0,5’i (300 TL) + BSMV (Kredi Tahsis Ücretinin %5’i; 15 TL) alınır. İlanda belirtilen kampanya koşulları Jeep ve Koç Fiat Kredi’nin onayı ile geçerlilik kazanır. Jeep ve Koç Fiat Kredi’nin önceden haber vermeksizin kampanya koşullarını değiştirme hakkı saklıdır. Kampanya 30 Kasım 2019 tarihine kadar geçerlidir.

Jeep Compass Kampanyası

Eski otomobilini Jeep Yetkili Satıcılarına getirenler, Kasım ayı boyunca 20.000 TL takas desteği ve %0* faiz avantajıyla Jeep Compass sahibi olabilirler.

Jeep Compass Limited donanım içerisinde Apple CarPlay Destekli 7″ U Connect multimedya sistemi, anahtarsız giriş ve çalıştırma sistemi, park yardım sistemi, geri görüş kamerası, elektrikli bagaj kapağı ve 18″ alaşımlı jantlara ek birçok teknoloji ve konfor donanımı yer almaktadır.

Jeep Kasım ayı kampanyası kapsamında, 60.000 TL kredi için %0* faiz ve 12 ay vade ile ödeme planından faydalanabilir veya kendinize uygun ödeme planı oluşturabilirsiniz.

*%0 faiz oranı 2018 ve 2019 model yılı 0 km Jeep Compass modellerinde geçerli olup, hususi kullanımda aylık maliyet %0,08 yıllık maliyet %0,98’dir. Hususi kullanımlı kredilerde bir defaya mahsus ve peşin olmak üzere, istihbarat ücreti olarak kredi tutarının %0,5’i (300 TL) + BSMV (Kredi Tahsis Ücretinin %5’i; 15 TL) alınır. İlanda belirtilen kampanya koşulları Jeep ve Koç Fiat Kredi’nin onayı ile geçerlilik kazanır. Jeep ve Koç Fiat Kredi’nin önceden haber vermeksizin kampanya koşullarını değiştirme hakkı saklıdır. Kampanya 30 Kasım 2019 tarihine kadar geçerlidir.

Jeep Servis Bakım ve Orjinal Aksesuar Kampanyası

Jeep servislerinde 30 Kasım 2019 tarihine kadar geçerli mekanik işlemler ve orijinal aksesuar harcamalarında %20* indirim avantajı sunuluyor. Aracınızın garanti süresini uzatırken %50’ye varan indirim fırsatı ile 500 TL ve üstü servis harcamalarda Jeep logolu şemsiye hediye ediliyor.

*%20 yedek parça ve %20 işçilik indirim kampanyası 1 Kasım-30 Kasım 2019 tarihleri arasında Jeep Yetkili Servislerinde yapılan mekanik servis harcamalarında geçerlidir. Uzatılmış garanti kampanyası Jeep Renegade, Jeep Compass ve Jeep Grand Cherokee modelleri için geçerlidir. Uzatılmış garanti indirim kampanyası 0-1 yaş aralığındaki Jeep Renegade araçlar için geçerli değildir. %20 indirim kampanyası farklı bir kampanya ile birleştirilemez. Jeep; kampanyayı durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamında değişiklik yapma haklarını saklı tutar.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu