Chevrolet

2018 Chevrolet Camaro ZL1 1LE Özellikleri

 

Chevrolet, 2018 araba modelleri arasında yine çok dikkat çekecek olan bir aracı piyasaya sürmeyi hedefliyor. 2018 Camaro ZL1 1LE modeli göz alıcı ve etkileyici bir görünüme sahip olmasıyla beraber ilk etkisini uyandırmayı da başarıyor. Göz alıcı rengi, şeffaf görünümü bir o kadar da güçlü yapısı ile beraber hem konforlu hem de güçlü kılınmak istenenlerin hayal ettiği tasarım ile sürüş keyfi yaşatmak için 2018 yeni araba modeli arasında yer alan araç pek çok tasarım detayı ile kendisine hayran bırakmaktadır. Modelin teknik kısımlarının ayrıntılı olarak kullanıcılara sunulması ile beraber araç piyasasında iddialı olarak yer almayı hedefleyen Chevrolet, Camaro ZL1 1LE serisi ile büyülemeye geliyor. Detaylara verilen önem sayesinde başarıyı yakalamayı öngören araç özellikleri ile beraber sunuluyor.

 

Amerikan kası araçları arasında da güçlü motor kullanımı ve aerodinamik yapısı ile beraber hayranlığı üzerinde toplamak adına 2018 araba modeli piyasasına giriyor.2018 Camaro ZL1 1LE modeli baştan aşağıya detaylara verilen incelikler sayesinde büyülemeyi hedeflemektedir. Büyükçe olan ön ızgara sayesinde aracın soğutma kapasitesi amaçlanmaktadır. Ön kaputu, tampon ek kısımları, yan etekleri, bagaj üstü body kit parçalarını karbon fiber kullanarak tasarlayan Chevrolet, araca hız ve hafiflik katmayı hedeflemektedir.

2018 Chevrolet Camaro ZK1 1LE, 2811 mm aks aralığına sahip olurken, 4784 mm uzunluğu ile göz kamaştırmaktadır. 1899 mm genişliği bulunan araç, 1320 mm yüksekliktedir. Bagaj kısmı 257 litrelik yükleme hacmi ile kullanıcıların ihtiyacına göre dizayn edilmiştir. Chevrolet Camaro ZK1 1LE 2018 modeli ile 650 PS 868 nm tork güç üretmektedir. Güçlü, iddialı ve konforlu bir alana hizmet etmek için her noktası ince ince düşlenen araç kullanıcılar için vazgeçilmez olmayı hedeflemektedir.

19 inçlik alüminyum jant kullanılmıştır. 6 ileri manuel şanzımana sahip olan Chevrolet Camaro ZL1 1LE 2018 modeli herkese hitap eden ürün özellikleriyle bütünleşerek zenginleşme sağlamıştır. 650 PS gücüne sahip olan araçta brembo fren sistemi kullanılmıştır. Ön kısımda 6 pistonlu 390 mm, arka kısım da ise, 4 pistonlu 365 mm fren diskleri kullanılmıştır.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu