Aston MartinHaberler

Acun Yeni Süper Lüks Otomobilini İstanbul Autoshow’da Seçti

Otomobillere olan ilgisi ile bilinen ve birçok lüks otomobile sahip Acun Ilıcalı, yeni lüks arabasını katıldığı İstanbul Autoshow 2017’de buldu. 

Yeni otomobilini İstanbul Autoshow 2017 organizasyonunda bulan Acun Ilıcalı tercihini Aston Martin olarak belirledi. Acun beğendiği modelin siparişini ise bizzat Aston Martin Türkiye Distribütörü D&D Motorlu Araçlar Yönetim Kurulu Başkanı Nevzat Kaya’ya verdi.

Hızlı başlayan İstanbul Autoshow’un VIP konuklarından bir tanesi olan Acun Ilıcalı otomobil tercihini fuara, fuarın 45 milyon TL’lik en pahalı otomobil modeli Vulcan ile gelen Aston Martin’den yana kullandı. Aston Martin’in bulunduğu standı dikkatlice incelediği gözlenen Ilıcalı, Aston Martin DB11 modelini seçti. Türkiye’nin yol yapısına uygunluğu ile öne çıkan DB11 otomobil severler tarafından tasarım olarak oldukça övgü alan bir otomobil olarak dikkat çekiyor. Günümüz standardının üstünde bir teknolojik alt yapıya ve donanımlara sahip bu model, yapımında doğal malzemelerin kullanılması ve bilgi-eğlence teknolojisi ile ön plana çıkıyor.

Yeni aracının siparişini fuar sırasında Aston Martin Türkiye Distribütörü D&D Motorlu Araçlar Yönetim Kurulu Başkanı Nevzat Kaya‘ya veren Acun Ilıcalı yeni model süper lüks otomobili hakkında, ”Uzun zamandır DB11 modelini bekliyor ve merak ediyordum. Aston Martin beklentimin karşılığını verdi. Gerçekten mükemmel bir otomobil.” şeklinde konuştu.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu