Araba FiyatlarıAlfa RomeoAraba VideolarıFoto GaleriHaberlerTeknoloji

Alfa Romeo Giulia, İngiltere’nin En Kapsamlı Ödülünde Altın Madalya Kazandı – Fiyat Bilgisi

Alfa Romeo Giulia, Auto Express dergisinin düzenlediği Driver Power Ödülleri’nde altın madalya kazandı. Alfa Romeo, sürüş dinamiklerinin ve yol tutuşunun ne kadar başarılı olduğunu bu alanlarda aldığı altın madalya ile böylece göstermiş oldu.

Alfa Romeo’dan yapılan açıklamaya göre, Giulia, Driver Power anketinden tam not aldı. Drive Power, İngiltere’nin en büyük müşteri memnuniyeti anketi olarak biliniyor.

Alfa Romeo İngiltere Pazarlama Direktörü Andrew Tracey şu ifadelerde bulundu:

“Auto Express Driver Power Ödülleri yeni bir otomobile sahip olmanın nasıl bir şey olduğunu en iyi şekilde yansıtıyor. Bu yılki ödüller, Alfa Romeo Giulia’nın sahip olunabilecek en iyi otomobillerden biri olmaya devam ettiğini gösteriyor. Bu sonuçların kullanıcılardan gelen geri bildirimlere dayanması ise güvenilir kılıyor.”

Auto Express Genel Yayın Yönetmeni Steve Fowler ise şunları kaydetti:

“Kullanıcılar Giulia’ya bayılıyorlar. Giulia, genel sıralamada yüzde 93’lük skoru ile çok etkileyici bir sonuç elde etmesiyle dikkat çekiyor. Bu sonuç Giulia kullanmanın adeta bir rüya olduğunu da doğruluyor. Sadece motor ve güvenlik kategorilerindeki yüksek puanları ve markaya özgü tasarımı göz önünde bulundurarak konuşmuyorum. Bu sonuç, Alfa Romeo’nun geleneksel tarzda arkadan itişli bir spor sedan üretme kararının çok sevildiğini ve kabul gördüğünü doğruluyor.”

ModelŞanzımanYakıtFiyat
GIULIA 2.0 280hp VELOCE AWDOtomatikBenzin585.000

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu