Araba KampanyalarıAlfa Romeo

Alfa Romeo’dan Kaçırılmayacak Mayıs Kampanyası

Alfa Romeo, Giulia ve Stelvio modelleri için 150.000 TL’ye 18 ay ve %0,99 faiz oranlı, Giulietta modeli için de 50.000 TL’ye 18 ay ve %0,99 faiz oranlı finansman desteği sunuyor.

Alfa Romeo yaza girmeden yeni bir Giulia, Giulietta ya da Stelvio sahibi olmak isteyen otomobil tutkunları için kaçırılmayacak bir Mayıs kampanyasına imza attı. Otomobil severler, mayıs ayı sonuna dek geçerli olacak kampanya ile Giulia ve Stelvio modellerine 150 bin TL’ye 18 ay ve %0,99 faiz oranlı eşit ödemeli kredi fırsatıyla sahip olabilecekler. Alfa Romeo, Giulietta’nın dizel ve benzinli otomatik versiyonlarında da müşterilerine 50 bin TL’ye 18 ay %0,99 faiz oranlı eşit ödemeli kredi kampanyası sunuyor.

Alfa Romeo’nun tarihindeki ilk SUV modeli olan Stelvio, premium SUV segmentinde dengeleri değiştiren model olarak da biliniyor. Stelvio, 2.0 litre turbo benzinli 280 HP’lik Veloce ve 2.9 litre 510 HP’lik Quadrifoglio seçenekleriyle satışa sunuluyor.

Stelvio Veloce’nin 8 ileri otomatik şanzımanla işbirliği yapan 2.0 litre hacmindeki çift turbo beslemeli benzinli motoru 280 HP güç ve 400 Nm tork üretiyor. Stelvio Veloce, gücünü dört tekerleğe birden aktarabilen Q4 adlı 4×4 sistemiyle de tüm bakışları üzerinde topluyor.

Stelvio Quadrifoglio ise Ferrari’nin teknoloji ve mühendislik deneyimi ile geliştirildi. 510 HP’lik güç üreten Stelvio Quadrifoglio’da, 2.9 litre, Twin-Turbo V6 motor görev alıyor. 0’dan 100’e hızlanmasını 3,8 saniyede tamamlayan Stelvio Quadrifoglio bu olağanüstü performansıyla da otomobil severleri büyülemeyi başarıyor.

Alfa Romeo Giulia, tanıtıldığı ilk günden bu yana global çapta birçok ödülü evine götürmeyi başarmış bir model. Alfa Romeo, bu benzersiz modelini,

2.0 litre turbo benzinli 200 HP’lik motor Super;

2.0 litre turbo benzinli 280 HP’lik motor Veloce;

2.9 litrelik twin turbo benzinli 510 HP’lik motora sahip Quadrifoglio Verde

olmak üzere üç farklı motor ve donanım seçeneğiyle satışa çıkartıyor. Giulia, lüks sportif sedan pazarının sıra dışı ve heyecan uyandırıcı modeli olarak da gönülleri fethediyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu