HaberlerBMWYeni Araba Modelleri

Alman Otomotiv Devi Yeni Gösterge Panelini Tanıttı

Alman otomotiv devi BMW, Operating System 7.0 adı verilen yeni gösterge panelinin tanıtımını yaptı.

Alman otomobil devi BMW, yakın zamanda tanıtımını yaptığı modeli 2018 BMW M2 Competition modelinde merakla beklenen yeni gösterge paneline de yer verdi. Adı Operating System 7.0 olan yeni gösterge paneli, yüksek ihtimalle yalnızca üst seviye BMW modellerinde değil, düşük BMW modellerinde de yer alacak.

Dokunmatik Hassasiyeti Geliştirildi

iDrive bilgi-eğlence sistemi ile birlikte çalışan söz konusu yeni gösterge panelinde dokunmatik hassasiyeti daha da geliştirildi. Arayüz konusunda da geliştirilmeler yapılan sistem, sürücünün sesli ve jestli komutları ile de kontrol edilebiliyor.

Çevrimiçi Kullanım İmkanı da Olacak

Alman otomobil üreticisi BMW, söz konusu yeni bilgi-eğlence sistemini gelecek yıllarda çevrimiçi kullanma imkanını da sunacak. Böylelikle kötü hava koşulları, kaza yerleri gibi olumsuz durumlardan sürücülerin haberi daha önceden olacak. İlk defa Yeni BMW M2 modelinde yer verilen bu sistemi BMW 8 serisi ve X7 modellerinde de göreceğiz. Bu modellere ek olarak yakın zamanda makyaj operasyonundan geçirilecek olan BMW 1 Serisi ve 3 Serisi modellerinde de yeni bilgi-eğlence sistemini göreceğiz.

DİĞER BMW HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu