Haberler

Audi E-TRON GT Üretimde – Audi’ye Yakışan Müthiş Özellikler

Audi E-TRON GT Üretimde Elektrikli otomobil yarışında Audi büyük sıçrama peşinde. Hem yüksek performanslı elektrikli motor hem de ulaşılabilir elektrikli modeli aynı anda sunmayı hedefliyor. Rakiplerin artması önümüzdeki yıllarda çeşitli güç segmentlerinde olan yeni modeller görmemizi kolaylaştıracak.

https://www.youtube.com/watch?v=aBG1xVfgaR8

Teknik Devrim

Elektrikli bir motordan ne kadar güç beklersiniz? Audi 600+ güç vaadiyle dudak uçuklatıyor! E-Tron GT ile gelecek versiyonlarda markanın hızlı otomobillerini temsil eden RS versiyonu olacak.

Audi E-TRON GT

600 ile 645 beygir arasında güç üretecek olan model E-Tron GT gözleri başka bir yöne de çeviriyor. 350 kW değerine kadar hızlı şarjı mümkün kılıyor.

Audi E-Tron GT Hangi Yıl Satışa Çıkacak?

Yeni hızlı elektrikli Audi E-TRON GT, 2021 yılının başlarında lansman yapacak. Aynı yıl içinde de şanslı müşterilerinin kokpitine binmesi için gün sayacak. 

Audi E-TRON GT

Audi E-TRON GT Üretimde. Audi E-Tron GT Karbon Nötr Üretim Tesisinde Üretilecek. Almanya’da yer alan tesis en az E-Tron GT kadar çevreci bir fabrika olma özelliğiyle biliniyor. Üretim aşaması tamamen karbon nötr olacak. Elektrifikasyonda devrim yapmak isteyen Audi çevreci tasarımı düşünen bir üretim sürecine de önem veriyor.

Audi E-TRON GT

VAG grubundaki Porsche’nin elektrikli modeli Taycan’ın, E-Tron GT’nin en yakın rakibi olacağı şüphesiz.

https://www.youtube.com/watch?v=b93uvTtQM80

Audi E-Tron GT 2021 Yılında Yollara Çıkacak

E-Tron GT, Audi’nin en güçlü elektrik motoruna sahip modeli olacak. Almanya’daki bu çevreci fabrikada R8’in üretildiği de hatırlayalım. Audi E-Tron GT bu tesiste üretilen ilk elektrikli otomobil olma unvanını da taşıyor olacak.

İlginizi Çekebilir:

Audi Dakar Rallisi – Audi Çölleri Gözüne Kestirdi
Audi Q5 ve SQ5 Sportback Avrupa’da

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu