Haberler

Aytemiz ve Yapı Kredi İşbirliği

Aytemiz ve Yapı Kredi Worldcard yaptıkları anlaşma sonucunda oluşturulan kampanyayı kamuoyuna duyurudu.

Aytemiz ve Yapı Kredi Worldcard, 16 Şubat – 31 Mart 2017 tarihleri arasında geçerli olmak üzere yeni bir kampanya oluşturdu. Yapı Kredi üyesi Aytemiz istasyonlarından Yapı Kredi Worldcard ile tek seferde ya da farklı günlerde yapılacak 100 TL ve üzeri akaryakıt ya da otogaz alışverişine, yine Yapı Kredi World üyesi Aytemiz istasyonlarından yapacakları minimum 25 TL yakıt (akaryakıt ya da otogaz) alımında, 25 TL’lik ekstre indirimi geliyor. Kampanyaya Yapı Kredi Cüzdan uygulamasından katınılması durumunda ise kazanılacak indirim miktarı 40 TL’ye kadar çıkabiliyor.

Kampanyadan Nasıl Yararlanılıyor?

Kampanyadan yararlanmak isteyen, Yapı Kredi Worldcard sahiplerinin “AYTEMIZ” yazıp boşluk bırakarak müşteri numaralarını 4454’e, Yapı Kredi World Business kart sahiplerinin “YAKIT” yazıp bir boşluk bırakarak kartlarının son 6 hanesini 4454’e, Vakıfbank Worldcard sahiplerinin “AYTEMIZ” yazıp bir boşluk bırakarak kartlarının son 6 hanesini 6635’e, Anadolubank Worldcard sahiplerinin “AYTEMIZ” yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra “AN” yazıp boşluk bırakmadan kart üzerindeki müşteri numaralarını 4454’e ,Albaraka Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için “AYTEMIZ” yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra AL yazıp boşluk bırakmadan 8 haneli olacak şekilde müşteri numaralarını 4454’e SMS ile göndermeleri kampanyaya katılım için yeterli oluyor.

Aytemiz ve Yapı Kredi Worldcard müşterilerin kazandıkları bu indirimler, Worldcard ve Yapı Kredi World Business kart için 25 Nisan 2017 tarihine kadar, Yapı Kredi Cüzdan uygulaması için ise 27 Nisan 2017 tarihinde kredi kartları ekstrelerine indirim olarak yansıyacak.

Kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgiye www.aytemiz.com.tr , www.worldcard.com.tr ,www.tlcard.com.tr ve www.ykbticarikartlar.com adreslerinden ulaşılabiliyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu