BentleyHaberler

Bentley Bacalar Lüksü ve Performansı Birlikte Sunuyor

Bentley Bacalar adını Meksika’nın Yucatan yarımadasında bulunan; doğal güzelliği ile ünlü bir göl olan Laguna Bacalar’dan alıyor.

Bentley Bacalar’ın kalbinde 6.0 litrelik W12 TSI motorunun geliştirilmiş bir versiyonu bulunuyor. Dünyanın en gelişmiş 12 silindirli motoru olan W12 TSI, 659 HP güç ve 900 Nm tork üretiyor.

Bentley Bacalar’ın çift kavramalı, sekiz ileri şanzımanı daha hızlı ve daha verimli vites geçişleri sağlıyor. Adaptif şaside Bentley’in 48 volt’luk akıllı Dynamic Ride System’i bulunuyor. Havalı süspansiyon sistemi sürüş konforunu birinci sınıf hale getiriyor. Aktif dört çeker sistemi, ön ve arka tekerlekler arasındaki tork dağılımını ayarlıyor. Sistem, optimum verimlilik ve dinamik performans için mümkün olduğunca arkadan itişle yol alıyor.

Elin temas ettiği tüm unsurlar Bacalar’a özel olarak tasarlanmış. Orta konsolun merkezinde ünlü Bentley döner ekranı bulunuyor. Bentley, dijital MMI ekranını müşterinin yapılandırılabileceği bir ana ekran olarak zarif bir şekilde tasarlamış.

Arayüz, yapılandırılmış ve takip edilmesi kolay menülerle modern bir akıllı telefon gibi çalışacak şekilde tasarlanmış. Telefon, medya ve navigasyon gibi sürücünün tercih ettiği işlevler görüntülenebiliyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu