2018 Model ArabalarBentleyHaberler

Bentley Continental GT Convertible Galene Edition Özellikleri Tekneden Alındı

 

Bentley Motors, lüks yatlardan ilham alan yeni Bentley Continental GT Convertible Galene Edition by Mulliner’ı ile ilkleri yansıtmaya ve kendisine hayran bırakmaya geliyor. Sınırlı sayıda yapılacak olan üretim ile sakin denizlerin Yunan Tanrıçası Galene’nin adı verilen araçtan piyasa 30 adet sürüleceği duyuruldu.

Kendisine hayran bırakan çizgileri ile aydınlık bir görünüşü sunan araç,  Yeni Continental GT Convertible Galene Edition by Mulliner’ın dış tasarımı billur gibi suların parıldayan ışıltısını yansıtıyor.

Bentley, İngiliz yat uzmanı Princess Yachts ile işbirliği yaparak ve yat tasarımından ilham alarak Continental GT Convertible’ın mükemmel bir sürümünü yaratarak adından bahsettiriyor.

Renkleri, Glacier White (Buz Beyazı) ve Sequin Blue (Sequin Mavisi) olarak planlamış ve her iki tasarım harikası pek çok özelliği otomobile uygulayarak farklı bir dokunuş elde etmiş durumda. Gücünü Bentley’in 507 HP güç ve 660 Nm maksimum tork üreten 4.0 litre çift turbo şarjlı V8 motorundan alan otomobil, dört katmanlı içeriye katlanır tavanıyla yolcularına sert açılabilir tavanlı Continental GT coupe’nin sağladığı sakin ortamın aynısını sunuyor.

 

Lüks Yatlar İlham Kaynağı Oldu!

Continental GT Convertible Galene Edition by Mulliner’in iç mekânı, hem yatlar hem de Bentley otomobiller tarafından en üst seviyeye taşınan klasik zenginliğe, el işçiliği zarif malzemelere ve muhteşem detayı barındırıyor. Beyaz ve Mavi olacak olan renklerde ise aydınlık bir duruş öne çıkıyor.

Linen ve Portland deriden koltuklar Camel çapraz el dikiş özelliğinde yer alırken, kapı panelleri Linen, Portland ve Brunel olarak sunuluyor. Gösterge paneli, orta konsol ve kolçaklar Linen, Brunel ve Camel ile dikkat çekiyor. Camel şeride sahip direksiyon Linen ve Brunel renklerini içeriyor.

Detaylı koltuk başlığı süslemesi Camel renginde üretiliyor.  Glacier White (Buz Beyazı) torpido gözü ise zarifçe Brunel Alkantara ile kaplanmak üzere tasarlanmış durumda yer alıyor. Dış boya iç mekânda da yansımasını buz beyazında buluyor, her otomobildeki Jaume Vilardell’in Mulliner yazısının yanındaki eşsiz el çizimi süper yat illüstrasyonuyla öne çıkan torpido gözünde ve ön panellerde kendini gösteriyor.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu