2018 Model ArabalarBentleyFoto GaleriHaberlerYeni Araba Modelleri

Bentley Continental GT Convertible Tanıtıldı

İngiltere’de tasarlanan ve el işçiliğinin ürünü olan Bentley Continental şıklık, zarafet ve lüksten ödün vermiyor. Bu Bentley markasının olmazsa olmazlarından. Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Bentley Hallmark, “Yeni Bentley Continental GT Convertible tarafından sunulan yeteneklerin olağanüstü olduğu ve yüzüncü yılımıza yaklaştığımızda Continental GT Convertible, oldukça güçlü bir ürün yelpazesinin arasına katıldığını” belirtiyor.

Bentley Continental GT Convertible tek tuşla lüks bir coupe’dan, üstü açık bir Grand Tourer’a dönüşebiliyor. İlk defa otantik tweed kaplama kullanılmış olmakla birlikte yedi farklı kumaş kaput rengi mevcut. Ayrıca 50 KM/S sürate kadar tavanı açıp/kapatma olanağı sağlarken, sadece 19 saniye içerisinde temiz havanın tadını çıkarabileceğiniz bir hale gelebiliyor.

Bentley

Bentley

Yenilenen ünite ile birlikte araç 635hp 900nm tork güç üretirken, 0’dan 100 km/s hıza sadece 3.8 saniyede çıktığı belirtiliyor. Çok önemi var mı açıkçası bilmiyorum ancak yakıt tüketimi konusunda da eli cömert olan aracın fabrika tüketim değerleri 12.4 litre olarak belirtiliyor ki, rahatlıkla 20 litrelerden söz edebiliriz. ( Alan için lafı olmayacaktır ) Ek olarak, 4 çeker sisteme sahip olduğu ve havalı süspansiyonların ne denli işlevlere sahip olduğu marka tarafından sinir bozucu bir şekilde uzun uzun anlatılmış.

Bentley

Gelişmiş tamamen dijital, sürücü odaklı bir gösterge paneli ve sürücü için Bentley Rotating Display, yenilikler arasında yer alıyor. Ayrıca, bir dokunmatik ekran veya üç zarif analog kadranı ortaya çıkarmak için saf kaplamadan dönen üç taraflı bir ünitede bulunan ve 12,3 inç dokunmatik ekrana sahip olduğunu araç kabin görüntülerinde de görmüş olduğunuz üzere belirtmekte fayda var.

2200Watt güç üreten 18 adet hoparlörden oluşan ses sistemi ise, küçük bir konser düzenleyebileceğiniz bir ortamı da sahibinde hazır etmiş durumda. Neticesinde, marka olabilecek tüm konfor ve elit premium aksesuar ve donanımı buram buram kaliteyi hissettirecek bir biçimde bir araya getirmiş.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu