2019 Model ArabalarBentleyFoto GaleriHaberlerYeni Araba Modelleri

Bentley Continental ve Convertible Versiyonları Bizlerle

Bentley Continental ve Convertible versiyonları çıktı.

İngiliz markası Bentley‘in kuruluş yılı olan 1919’dan günümüze kadar olan süreçte, tasarımını yıllarca bozmamış ve kendine has stilini oluşturunca yeni nesilde de bunu korumuştur. Bugün ki Bentley modelleri atalarıyla benzerlikleri yüksek olan ve otomobil takipçisinin değişikleri tasarım aşamasında olan modelin tasarım detaylarını tahmin edebileceği kadar

8 silindire sahip 4.0 litrelik ünite 550hp 770nm tork güç üretirken 0-100 km/s fabrika verileri ile 3.9 saniye dolaylarında belirtilmiş. Convertible versiyonda bu değer sadece 1 salise fark ederken, her iki aracın altında da aynı ünitelere yer verildiği belirtmiştir.

Aracın tasarım tarafında da coupe çizgisi ve belirli yerlere konumlandırılmış V8 logosu, aracın lüks olduğu kadar sportif bir profil çizmesine de yardımcı olmuş.

Her iki modelde de 8 ileri otomatik şanzıman eşlik ediyor. Marka yetkilileri vites oranlarının sadece 20 milisaniyede değiştiğini özellikle altını çizmiş olduklarını belirtelim. Ayrıca 20″ 10 kollu jant ile gelen araçların jantları 22″ ebatına kadar tercih edilebiliyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu