2019 Model ArabalarYeni Araba Modelleri

BMC Yeni Pick-up Üretecek

Güvenlik güçlerinin kullandığı araçlara yerli çözümler geliştirmeye yoğunlaşan BMC yeni pick-up üzerinde çalışıyor. Bu kapsamda ürettiği araçlara bir yenisini ekledi. BMC son olarak ana muharebe tankı Altay’ın seri üretimini üstlenmişti.

BMC’nin bir süredir üzerinde çalıştığı pikap tipi araç, ilk kez İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun BMC’nin İzmir’deki fabrikasını ziyaretinde ortaya çıktı. Şirket yetkilileri araca ilişkin Soylu’yu bilgilendirdi. Bakan Soylu da araçtan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Zırhlı muharebe araçları, personel taşıyıcılar, taktik tekerlekli araçlar, lojistik destek araçları, tank taşıyıcı, mayına dayanıklı ve balistik koruma seviyesi yüksek personel taşıyıcı, toplumsal olaylara müdahale aracının aralarında bulunduğu geniş ürün yelpazesine sahip.

Türkiye’nin arazi koşullarına uygun geliştirilen araç, üstün harekat kabiliyeti ve yük taşıma imkanıyla arazi şartlarında konfor ve güven sağlayacak.

17-22 Eylül’de Atatürk Havalimanı’nda gerçekleştirilecek Teknofest İstanbul Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali’nde (TEKNOFEST) tanıtılacak.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu