2019 Model ArabalarBMWHaberler

BMW 8 Serisi Gran Coupe Türkiye’ye Gelmeye Hazırlanıyor

Gran Coupé, şişkin çamurlukları ve yatay çizgileri ile arkadan da oldukça oturaklı ve dikkat çekici bir duruş sergiliyor. Otomobilin arka kısmında yer alan ince LED stoplar da çamurluklara kadar uzanarak aracın geniş görünümüne katkı sağlıyor.

Gran Coupé panoramik tavanı sayesinde iç mekânda oldukça ferah bir yaşam alanına sahip. İç tasarımıyla spor otomobil havasını veriyor. Ön koltuklarda olduğu gibi yanal destekleri artırılan arka koltuklarda da yolculara sportif bir otomobilin içinde olduğu hissettiriliyor.

Tüm motor seçeneklerinde 8 ileri Steptronic şanzıman standart olarak gelen yeni Gran Coupé’nin 4.4 litrelik 530 beygir ve 750 Nm torka sahip en güçlü versiyonu M850i xDrive, 0’dan 100’e 3.9 saniyede ulaşıyor. 340 beygir güç ve 500 Nm tork üreten 3 litrelik sıralı 6 silindirli motorla 0’dan 100’e 4.9 saniyede ulaşan 840i xDrive versiyonlarıyla seçenekleri genişletiyor.

BMW’nin akıllı dört tekerlekten çekiş sistemi xDrive ise 840i xDrive ve M850i xDrive modellerinde standart olarak yer alıyor. BMW 8 Serisi Gran Coupé, 440 litrelik bagaj hacmiyle geniş bir taşınabilirlik imkanına sahip.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu