Araba KampanyalarıBMW

BMW’den Aralık 2016 Kampanyası

BMW, 2016 Aralık ayı boyunca sürecek kampanya süresince, BMW 1, BMW 3 ve BMW 5 serileri için sabit kur ve avantajlı kredi fırsatları sunuyor.

Aralık ayı sonuna kadar yetkili satıcı bayilerde bu serilere ÖTV zammının getirdiği farktan etkilenmeden ve sabit kur avantajı ile sahip olabilirsiniz. Sabit kur olarak uygulanacak fiyatta ise 1 Euro 3.49 TL şeklinde olup sözü edilen araçlar için geçerli olacaktır. Yekili satıcı bayi olan Borusan Otomotiv, kampanya şartlarında değişikliğe gitmeye ya da kampanyayı iptal etme hakkına sahiptir. Bundan dolayı detaylı bilgi edinmeniz için Borusan Otomotiv Yetkili Satıcıları’na uğramanızı tavsiye ederiz.
ÖTV Kampanyası, 2016/9542 sayılı Bakanlar Kurulu kararı uyarınca binek otomobiller için tanımlanan Özel Tüketim Vergisi (ÖTV) artışından doğan farkın karşılanmasını kapsamakta olup, 31 Aralık 2016 tarihine kadar, 1 Euro = 3,49 TL sabit kur uygulanmasıyla fatura edilen BMW 1 Serisi, BMW 3 Serisi ve BMW 5 Serisi sıfır otomobiller için geçerli olacaktır. Borusan Otomotiv, her zaman için kampanya şartlarını değiştirme ve/veya kampanyayı iptal etme hakkına sahiptir. Detaylı bilgi için Borusan Otomotiv Yetkili Satıcıları’na başvurunuz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu