Haberler

Borusan Otomotiv Premium’da Kişiye Özel Tasarımlı BMW Kiralama Avantajı

Premium otomobil kiralama sektörünün öncüsü olan Borusan Otomotiv Premium Kiralama, BMW tutkunlarını hayallerindeki araçlarla buluşturuyor. Borusan Otomotiv Premium Kiralama, uzun dönem bireysel ve kurumsal kiralama fırsatlarıyla meraklılarını heyecan verici otomobillerle buluşturmayı sürdürüyor. Bundan böyle o araçlara kişiye özel tasarım ve donanımlı BMW seçenekleri de eklendi.

Otomobil tutkunlarının, Borusan Otomotiv BMW Yetkili Satıcı showroomlarından seçtikleri otomobil özelliklerinin mevcut otomobillerde bulunmaması durumunda, isteğe göre özel üretim siparişi veriliyor ve kullanıcı hayalindeki araçla buluşuyor. Kiralanmak üzere kişiye özel tasarlanan aracın üretimini bekleyen müşteriye, üretim sürecinde kullanmak üzere muadil bir otomobil de sunuluyor.

Özel Üretim BMW Kiralama Ayrıcalığı

BMW tutkunları, kiralamak istedikleri modelin özel dış rengini seçtikleri gibi iç döşemede özel dikişli kumaş ya da deri tercihi de yapabiliyor. Dileyen kullanıcılar, ön koltuk havalandırma, elektrikli konfor koltuklar gibi ayrıntılı seçimler yapabiliyor. Ayrıca gerçek zamanlı trafik bilgisi ve Connected Drive dahil tüm bilgi ve eğlence sistemleri de kullanıcının istekleri doğrultusunda şekillenebiliyor.

Üretimden teslim sürecine kadar geçen sürede, kullanıcıya isterse muadil bir otomobil de tedarik edilebiliyor. BMW tutkunları, özel üretim araçlarını seçtikleri bir Borusan Otomotiv Yetkili Satıcısından teslim alabiliyor.

Borusan Otomotiv Premium Kiralama’da premium segmentte BMW’nin yanı sıra Jaguar, Land Rover ve MINI modelleri de kiralanabiliyor. Borusan Otomotiv Premium Kiralama, kişiye özel çözüm odaklı çalışma prensibiyle Premium Hizmet Danışmanları aracılığıyla lastik değişiminden bakım randevusuna, yurtdışı çıkış evraklarından faturalandırmaya kadar birçok hizmetle, ayrıcalıklı bir kiralama deneyimi sunuyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu