2019 Model ArabalarCadillacFoto GaleriHaberlerNissanTeknolojiYeni Araba Modelleri

Cadillac Yeni XT6 Detroit Otomobil Fuarı’nda Sergilendi

8 koltuk kapasitesiyle yolculara maksimum rahatlık ve hareket alanı sunan yeni XT6 konforun yanı sıra, teknolojik anlamda da kullanıcıların tüm ihtiyaçlarını karşılıyor.

Cadillac 3.6 litrelik 6 silindirli 310 hp güç üretimli üniteye sahip SUV modeli XT6’yı sergiledi. 9 ileri otomatik şanzımanla gücünü 4 tekerden alan model yakıt tasarrufunu arttırmak adına aktif yakıt teknolojisiyle gerektiğinde 2 silindirli kapağını kapatarak 4 silindirle devamlılık sağlıyor.

Cadillac

Cadillac Yönetim Kurulu Başkanı Steve Carlisle açıklamasında, “İlk Cadillac XT6 ile, müşteriler için ferahlık, güvenlik ve rahatlık özelliklerinin çarpıcı bir karışımını sunuyor” açıklamalarına ek olarak “Segmentinde zirveye yükselen yepyeni XT4’e, dünyanın en çok satan XT5’imize ve markanın küresel büyümesini hızlandırmak için ikonik Escalade’ye benzersiz bir Cadillac ruhu ile katılıyor” ifadesinde bulunmuştur. Ayrıca her bir koltuğun evimizdeki en iyi koltuk olduğu tanımlamasında bulunan Carlisle, yolcuların rahat, konfor ve aracın teknolojik özellikleri ile çok daha bir yolculuk geçirmeyi hedefledikleri ifadesinde bulundu.

XT6’nın sunduğu özelliklere baktığımız zaman, akıllı telefonlarla direk eşleşme görüyoruz. Yani aracın multimedya sistemi üzerinde menülerde kaybolmanıza hiç gerek kalmadan telefon simgesine basarak Bluetooth bağlantısını gerçekleştirebiliyoruz. 8 inç’lik multimedya ekranının içerisinde de Android Auto ve Apple CarPlay özellikleri sunulmuş. Kabinde bir de Bose Performance serisi 14 hoparlörlü kaliteli bir ses sistemi de yer almış.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu