2019 Model ArabalarChevroletHaberlerYeni Araba Modelleri

Chevrolet FNR Carry All Konsepti Çin’de Tanıtıldı

Chevrolet, gelecek SUV’lerinin önizlemesi niteliğinde olan konsept SUV’si FNR Carry All’u Çin’de bugünlerde düzenlenmekte olan Guangzhou Uluslararası Otomobil Fuarı’nda tanıttı. Carry All (her şeyi taşı) ismi ise 1935 Chevrolet Suburban Carryall’dan geliyor. FNR kısaltmasının da “Find New Roads” (Yeni Yollar Bul) anlamına geldiği belirtiliyor.

Keskin hatları, ince ön farları ve belirgin oyuntulara sahip kaputuyla adeta Chevrolet Camaro’nun SUV versiyonu diyebileceğimiz bu araç, geçtiğimiz aylarda tanıtılan yeni Chevrolet Blazer’a da fazla benziyor. Hatta yeni Blazer’ın bir büyük modeli gibi. Benzerliği daha iyi görebilmeniz için de hemen aşağıdaki kaydırılabilir görüntüde Carry All konsepti ile Blazer’ı yan yana koyduk.

Araç bir konsept olduğu için sıradışı öğeleri de var. Bunlar karbonfiber tavan, karbon seramik fren diskleri ve Brembo fren kaliperleri. Carry All konsept SUV’sinin boyutlarına baktığımız zaman ise 5.000 mm’lik bir uzunluk görüyoruz. Aks mesafesi de 2.867 mm şeklinde.

Chevrolet aracın iç mekan görüntülerini henüz yayınlamadı. Fakat konsolda 10 inç’lik bir bilgi eğlence ekranı ile 12 inç’lik bir dijital gösterge panelinin yer aldığı açıklandı. Aynı zamanda arka yolcular için de birer dokunmatik ekrana ve her yolcu için özel havalandırma ayarlarına yer verilmiş.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu