2019 Model ArabalarAraba VideolarıFoto GaleriHaberlerVolkswagenYeni Araba Modelleri

Çin’e Özel Volkswagen SMV Konsepti Çin’de Tanıtıldı

Volkswagen’in Çin’deki ortak girişimlerinden biri olan FAW-Volkswagen, VW logosuna sahip en büyük SUV’nin yüzünü gösterdi. SMV adını alan otomobil şimdilik konsept formunda.

Günümüzde çoğu Volkswagen modelinde olduğu gibi, SMV MQB modüler mimarisine dayanıyor ve en azından Çin pazarı için tanıdık motorlara sahip. Konsept, Teramont ile güç aktarma organlarını paylaşıyor. 2.0 litrelik TSI giriş seviyesi seçim olurken, Çin’e özel 2,5 litrelik TSI VR6 EA390 motor SMV’nin üst düzey versiyonlarına güç sağlayacak.

Çin’in kalabalık ailelerine daha çok yönelik olan yedi koltuklu VW SMV, 5100 mm uzunluğunda olan Atlas’tan (Teramont) daha büyük.

Yedi vitesli bir DSG şanzıman ve 4Motion dört çekişli sürüş sistemiyle eşleştirilen altı silindirli motor, 299 PS (295 hp) gücünde ve 499 Nm tork değerine sahip.

Otomobilin tüm genişliğine yayılan LED farlar ve stop lambaları SMV’ye modern bir görünüş katıyor. Kıvrımlı ve derin çizgilere sahip kaput, kaslı tekerlek kemerleri ve D direğine uygulanan sportif tasarım bu izlenime katkıda bulunuyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu