Araba FiyatlarıAraba KampanyalarıCitroenYeni Araba Modelleri

Citroen Mart Ayına Özel Fiyatlarla İlgi Çekici Kampanya Hazırladı

Mart ayında Citroen marka araçlarda 50.000 TL için %0,69’dan başlayan faiz oranlarıyla finansman seçenekleri bulunuyor.

Citroen, modern tasarımları, konfor özellikleri ve gelişmiş teknolojileriyle kullanıcıların beğenisini kazanmış tüm modelleri için Mart ayına özel kampanya fiyatlarıyla cazip finansman olanakları sunuyor.

Kampanya kapsamında, Yeni Citroen C5 Aircross SUV 210.500 TL’den başlayan fiyatlar ve 50.000 TL’ye özel 12 ay %0,89 faiz seçeneğiyle Citroen Yetkili Satıcılarında.

Citroen’in Mart kampanyası dahilinde, tam otomatik Citroen Berlingo modeline 50.000 TL için 12 ay vade ve %0,69 faiz oranı ile sahip olmak mümkün.

Citroen binek araç modellerinden; tasarımı ile dikkati çeken Citroen C3 ve Citroen C3 Aircross SUV’un yanı sıra verimli ve ekonomik BlueHDi motorlarla donatılmış tüm Citroen hafif ticari modelleri de 50.000 TL için 12 ay vade ve %0,69 faizli kredi seçeneğiyle satın alınabiliyor.

Citroen Türkiye’nin 2020 yılının ilk iki ayında markalar sıralamasında beş basamak atlayarak dokuzuncu sıraya yükseldiği bildirildi.

Citroen, 2019 yılının son çeyreğinde yakaladığı büyüme ivmesini, C5 Aircross SUV modelinin performansı ile 2020 yılının ilk iki ayında da devam ettirdi. Şubat ayında 1.875 adetlik satış ile %4 pazar payına ulaşan Citroen Türkiye, ilk iki ayda markalar sıralamasında da beş basamak atlayarak dokuzuncu sıraya yükseldi.

Geçen yıl Mayıs ayında yeni Citroen Berlingo’yu, yılın son çeyreğinde de Citroen C5 Aircross SUV’u tüketicilerle buluşturan marka, 2019 yılını %2,5 pazar payı ile kapatmıştı. 2020 yılına ilk iki ayda gerçekleştirdiği toplam 2.709 satış ile markalar sıralamasında dokuzuncu sıraya yükselerek pazar payını %3,6’ya çıkardı.

Yeni Citroen C5 Aircross SUV, Şubat ayında kendi segmentinin podyumuna yükseldi. Geçen yıl Eylül ayında tanıtılan C5 Aircross SUV, hızlı yükselişini sürdürerek Şubat ayında 1.046 satış ile C-SUV segmentinde ilk üç marka arasında yerini aldı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu