2022 Model ArabalarCorvetteElektrikli ArabalarHaberlerYeni Araba Modelleri

Corvette 70. Yılında Corvette Z06 Geliyor

Corvette 70. Yılında Corvette Z06 Geliyor. Chevrolet, C1 Corvette’in üretime başlamasından bu yana yetmiş yılı kutlamak için 2023 Corvette için 70. Yıldönümü Sürümü paketini sunuyor.

Corvette 70. Yılında Corvette Z06 Geliyor

İki renk mevcut. Beyaz İnci Metalik Tri-Coat ve Carbon Flash Metallic. Paket, özel jant tasarımları, benzersiz rozetler ve içte ve dışta kırmızı süslemeler içeriyor.

Corvette 70. Yılında Corvette Z06 Geliyor. 2023 yılı Chevrolet Corvette için önemli. Bu yıl, 670 beygir gücü ve 460 tork üreten 5.5 litrelik V-8 tarafından ateşlenen yeni Corvette Z06’nın gelişini işaret etmekle kalmıyor, aynı zamanda efsanevi spor otomobilin 70. doğum günü. Corvette 70. Yılında Corvette Z06 Geliyor. Orijinal C1 Corvette ilk olarak 1953 model yılı için piyasaya sürüldü. Chevy, bu olayı anmak için 2023 Corvettes için yeni Z06 da dahil olmak üzere 70. Yıldönümü Sürümü paketini piyasaya sürüyor.

70th Anniversary Edition paketi, White Pearl Metallic Tri-Coat ve Carbon Flash Metallic olmak üzere iki benzersiz dış renk seçeneği getiriyor. Alıcılar, beyaz boya işi için Satin Grey’de yarış çizgilerini veya Carbon Flash görünümüyle Satin Black’i seçebilirler. Paket ayrıca Stingray’ler ve Z06’lar için farklı tasarımlara sahip olup koyu renkli ve çevresinde kırmızı bir şerit bulunan özel tekerlekleri de içeriyor.

Corvette 70. Yılında Corvette Z06 Geliyor. Kokpit, iki tonlu Seramik deri GT2 veya Competition Sport koltuklar ve kırmızı emniyet kemerlerinin yanı sıra baştan sona kırmızı dikişlerle donatılmıştır. Paketle birlikte Stingray’lerin motor kapakları gibi fren kaliperleri de kırmızıya boyanmış ve içte ve dışta yeni 70. Yıldönümü Sürümü Corvette rozetleri var. Kırmızı dikişli ve yeni logolu özel bir bagaj seti de otomobille birlikte geliyor.

Corvette 70. Yılında Corvette Z06 Geliyor. 70th Anniversary Edition paketi, bu yıl 2023 Corvette’te üretim başladığında satışa sunulacak ancak fiyat konusunda henüz bir bilgi yok. Paket için acele etmiyorsanız tüm 2023 Corvette’lerin orta hoparlöründe bir hatıra iç plaketi ve alt arka camda yıldönümünü belirten bir grafik olacak.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu