Haberler2021 Model ArabalarDS 3Yeni Araba Modelleri

DS 7 Crossback Louvre Özellikleri Tanıtıldı, Fiyatları Ne Olacak?

DS 7 Crossback Louvre modeli, Türkiye’de sadece 25 adet bulunacak. Türkiye’de sevilen modellerinden DS 7 Crossback’in özel sürümü DS 7 Crossback Louvre özellikleri tanıtıldı. İsmini Paris’te bulunan Louvre müzesinden alan özel sürüm araç, Türkiye’de kendisine alıcı bulmayı başardı.

Fransız otomobil şirketi DS Automobiles’in, kısa bir süre sonra Türkiye’ye getireceği aracın tasarımında Louvre müzesini andıran detaylar bulunuyor. Aracın çevresinde Louvre müzesinin piramit tasarımına sahip amblemleri mevcut. Bu noktada döşeme ile dikiz aynasını eklenen piramit amblem desenleri, aracın özel bir sürüm olduğunu vurguluyor.

Türkiye’ye Sadece 25 Tane Getirilecek

DS Automobiles markasının Louvre müzesinden esinlenerek özel bir tasarımla oluşturduğu modele sahip olan kullanıcı, aracın iç tasarımının neredeyse her bölgesinde Louvre müzesinden esintiler görecek.

Türkiye’de sadece 25 adet bulunabilecek olan bu araç, aynı zamanda dünyada da sınırlı sayıda bulunacak.

DS 7 Crossback Louvre Özellikleri

DS 7 Crossback Louvre donanım özellikleri ile de kullanıcıları memnun eden bir sistem ile sunuluyor. Bu aracı satın alan kullanıcılar, otonom sürüş sistemi, duyarlı aydınlatma ve kamera kontrollü süspansiyonlar gibi birçok kullanışlı sistem özelliklerine sahip olacaklar. Ayrıca aracın motor ünitesi de DS7 Crossback modeli ile aynı özelliklere sahip olacak.

Türkiye’de 25 adet bulunacak olan bu özel araca sahip olan kişilere, aynı zamanda bir yıl boyunca Louvre müzesine ücretsiz girebilme fırsatı sunuluyor. Kullanıcılara birçok açıdan sürüş kolaylığı sağlayan DS 7 Crossback Louvre modelinde, Genişletilmiş Trafik Levhası Tanıma, Kameralı Sürücü Dikkat ve Yorgunluk Yardımcısı, Kör Nokta Algılama, Şeritten Takip Yardımcısı ve DS NIGHT VISION gece görüş yardımcısı gibi birçok farklı sistem bulunuyor.

DS 7 Crossback Louvre Fiyatları

DS 7 Crossback Louvre fiyatları, Türkiye pazarında henüz açıklanmadı. Fakat şirketin İngiltere adına oluşturduğu internet sitesine bakıldığında DS Automobiles’in özel sürüm modeli için 46 bin 550 Sterlin fiyat belirlediği görülüyor. Yaklaşık olarak 54 bin 500 Euro fiyatında olan bu özel aracın, yakın zamanda Türkiye piyasasındaki yerini alması bekleniyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu